Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Antiperspiranty

severanka

vevericka: s Mimi ? ?a hádať sa ? jaaa ? :D nikdy ! :D
ale nie, chápem na čo narážaš... nehádame, neni téma... a myslím, že fanatizmus Alverde už u nej prestal, dokonca sa vyhádzala zo sprcháča Alverde, takže Alverde už Mimi nepropaguje ako tú najsamlepšiu kozmetiku, čo je fakt super, lebo už mi pripadala občas ako z nejakej sekty :D

severanka

kiki na: práve rozmýšľam, že kde som napísala, že si myslím, že ma odsuzuješ :)

a ako hľadám, tak hľadám, neviem to nikde nájsť... a ako rozmýšľam, tak rozmýšľam, ani som nejak nepremýšľala nad tým, či ma odsuzuješ alebo nie...

:)

veď sme sa normálne len bavili, či nie ? :)

kiki na

severanka: prečo si myslíš, že ta odsudzujem?:) vlastne sa ti ani nečudujem, veľa "prírodných" ľudi čo sem chodí okamžite odsúdi ľudí čo používajú neprírodnú alebo testovanú kozmetiku.... ja ťa dokážem pochopiť, jasné že používaš to čo ti vyhovuje.... ale zase ja nedokážem používať niečo, čo viem že je testované na zvieratách, alebo je v tom nadpriemerne veľa chemických sračiek, aj keď mi to vyhovuje... v tom je ten rozdiel medzi nami:)

vevericka

neviem ako funguju tie drahsie..ale ak maju trvanlivost pol roka a viac, tak to tiez nebude nic moc a mozu staj aj mailand:)
mne olejovy vyluh vyrdzi tak dva tyzdne az mesiac, potom to radsej vyhadzujem (ale tie skor pouzviam ako lieciva)
co sa tyka kozmetiky pouzivam avon a oriflame, stacia mi, aj dekorativna aj ked chcem nejaky krem, ci sprchovy alebo sampon
severanka..ved ani ja:)..uz sm tu dlho nebola tak neviem, co je nove:)..este stale sa hadate s mimi??

kiki na

vevericka: a tie drahšie prírodné značky, ako weleda, logona, lavera, sú tiež umelo vytvorené? na alverde neverím, ale zaujmalo by ma čo si myslíš o týchto:)

severanka

vevericka: dík za info, veď ja sa nehádam... tiež využívam blahodárne účinky olivového oleja, medu a pod... :)

severanka

kiki na: vieš, ale potom by som asi fakt už musela používať len ten byciklový olej... ak mi niečo vyhovuje, neprestanem to používať len preto, že v politika tej firmy je postavená na hlavu, zvlášť ak ide o firmu ďaleko zahraničnú...
a tiež neviem presne ktoré firmy testujú a ktoré nie, viem, že netestuje Oriflame a myslím že Mary Kay... napríklad Oriflame používam... ale nie preto , že netestuje, ale preto lebo mi vyhovuje...

kiki na

oleje na bicykle, čiže minerálne, sú zase v rôznej inej kozmetike, takže ich pravdepodobne používaš ty:)

vevericka

neviem ako severanka, poviem ti za seba..pouzivam netestovanu na zviertatach, pouzivam antiperspiranty nie deodoranty, nepouzvam umelo vytoverne znacky akozeprirodnych kometik ako je napr alverde..ked chcem prirodnu masku zajdem do zahrady oberiem ovocie a dam na tvar, pripadne zmiesam olivovy olej s medom a dam na vlasy..vyborne su bilinkove vyluhy za tepla aj za studena do oleja, ci klasicke odvary, ako prirodna kozmetika mi to bohato staci, dekorativnu kupujem netestovanu

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.