Stalo sa Vam?

Príspevok v téme: Stalo sa Vam?
baby1

Stalo sa Vam, ze Vam v nieco vyvestili, ze nebudete mat dieta a nakoniec to nebola pravda? Mam teraz dost smutne myslienky. Nedavno mi jeden kolega (len tak v kancelarii) zatocil nad dlanou takym kamenom a vyslo mu, ze nebudem mat deti. Povedala som, ze je to blbost a on na to, ze ved si raz nanho spomeniem. Teraz s tym v sebe zapasim, lebo ak si poviem, ze kaslem na to, raz sa to fakt moze stat ale zase zmierovat sa s tym, ze to tak fakt bude ma teda nelaka....

hehe blud

Mne jeden pán pred 2 rokmi vyveštil že budem mať minimálne 13 detí a každé s iným mužom a pred rokom mi lekári povedali, že nemôžem mať deti. Iná veštica mi povedala, že budem mať 1 a ďalšia že 2. Vyber si :)

alzbee

Joooj, no tak ked je taky idiot, tak naozaj si z jeho reci nic nerob!:)))...jednym uchom dnu, druhym von...alebo nabuduce si aj ty vezmi nejaky kamienok, zatoc mu nim nad hlavou a nieco si vymysli:-D

baby1

No je pravda, ze sa s tym kolegom nemame radi. Ja ho neznasam pre jeho ulisny a podrazacky charakter a on mna teraz za to, lebo som raz pred sefkou potvrdila, ze chodi a pocuvava za dverami. On si za to samozrejme od sefky vypocul komentar a uz bolo.. Komunikujeme normalne nadalej, ale viem, ze mi to ako nechutna vtierka, ktorej som pokazila meno nikdy neodpusti- lebo myslim, ze on vie nenavidiet a dost uprimne. A co sa tyka jeho zaujmu o mna? Ciel bol iba ak ma zdeptat, lebo on je "teply" a este k tomu dodal, ze si z toho nic nemam robit, ze ani on mat deti nebude. Idiot! Ale obidvom Vam dakujem, uz som pokojnesia.

kia32

Nič si z toho nerob, mne zatiaľ čo veštili rôzne veci tak vyšli aj nevyšli - veľmi záleží na uhlu pohľadu - napr. mne psychotronik po dvoch mesiacoch chodenia s chalanom povedal, že sa vezmeme, ale že ja budem nosiť nohavice vo vzťahu (akože ja budem tá čo to bude riadiť).Samozrejme som tomu neverila ale naozaj sme sa o rok na to vzali a naozaj sa po rokoch manželstva ukázalo,že ja musím byť tá,čo všetko zariadi, vybaví a pod. Ale tu je podstata - mne by dominantný partner vadil... Chcem tým povedať, že ak ti niečo vyveštia a nepozdáva sa ti to,tak sa môže kľudne stať, že po rokoch sa to ukáže akože to bolo pre teba dobré.. Ale v tvojom prípade si myslím, že tvoj kolega je riadne hovado a chcel ťa len vyviesť z rovnováhy a zrejme sa o teba dosť zaujíma a aj ťa asi dosť pozoruje a tak si vedel odhadnúť čím ťa najviac rozhádže.... Prď na jeho rádoby veštby z vysoka... Pá a pekný deň

alzbee

Ale ved naco sa teraz nad tym zamyslas? je to vsetko v teoretickej rovine a nech ta to teda zacne trapit az vtedy, ked sa o babo budete s priatelom pokusat a nebude sa vam darit...fakt to teraz nema ani najmensi vyznam sa nad tym zamyslat. Ako priklad ti uvediem, ze moj brat bol s priatelkou u vestkyni a povedala im, ze sa rozidu...a tak teraz co? maju stale len cakat, kedy pride ten den, ze sa rozidu?...snazia sa zit dalej, ziju pre pritomnost a ked sa raz rozidu, tak sa rozidu, ked nie, tak ta vestkyna nemala pravdu...je zybtocne sa zamyslat nad buducnostou, ktora je cisto v teoretickej rovine a treba zit pre pritomnost.