taka mensia anketa

Príspevok v téme: taka mensia anketa
smajliik

ahojtee...ja by som chcela vediet vase nazory na istu temu.. vadilo by vam kebyze si vas priatel/ka vkuse ale vkuse pise s ex priatelom/kou...lebo ja neviem ci len ja som taka divna,ze mi to vadi..alebo je chyba niekde inde...prosiiim napiste vase nazory...aa popripade aj co by sa s tym dalo robit..dakujeeem...

sway

No jasne, že by mi to vadilo. Ale záleží aj od toho, ako si boli blízky a ako sú si blízky teraz. Napr. keby sa rozišli v zlom a zrazu si píšu, tak by ma to hnevalo určite.

smajliik

cukrusik este raz dakujem pekne...zoberiem si tvoje rady k srdcu...bude ma to stat vela sil ale tak nejako to snad zvladnem..ale urcite mas pravdu..dakujem

cukrusik

Uvidis ak mu to nezacnes pripominat tak si ta bude viac vazit.. a prejavit emocie? - to si urcite nepochybne uz raz urobila a videla si ze to nezabralo, tak tu nie je o com.

smajliik

noo tak to mas pravdu..nemala by som to uz rped nim spominat lebo ako si hovorila viac mi k tomu aj tak nepovie..aa pisat by si s nou aj tak neprestal..jedine co mi ostava je nejako to prekusnut aj ekd sa mi to nepaci...lebo je pravda ze chlapi nemaju radi ak su baby prilis ziarlive...on niekedy v minulosti bol tiez niekedy az prilis ziarlivy a teraz akoby sa to bolo otocilo...akoby to nejako preslo z neho na mna :)..niekedy sa az nespoznavam...
aa cukrusik dakujem veelmi pekne za rady...dost si mi pomohla...musim proste tolerovat to ze si s nou pise..ina moznost tu asi nie je...

cukrusik

No vidis ze je to este v poho, ked si si ista ze sa nestretavaju, ako ja by som mu nedala najavo ziarlivost alebo nieco take ked ti uz zoparkrat povedal ze su kamarati, tak sa neopakuj urcite z neho viac nedostanes a aj keby ti povedal ze okej nebude si s nou pisat tak ti len bude klamat potajme. To nerob. A nedavaj mu dovod aby ta povazoval za ziarlivu potvoru, taku chlapi neznasaju, bud mila a v pohode aby nemal dovod ze si prehnana vlastnicka(: a hlavne nedaj dovod tamtej lebo cim viac sa budes bavit o jeho byvalej, tym das podnet k ich rozhovorom a mozno ohovaraniu.

smajliik

sak heej ako ja chaapem...ono to zase nie je az take tragicke...ale preco prave s byvalou musi byt taky dobry kamarat?? jaaj toto ma hnevaa...ale kym sa s nou este nestretava tak je to zatial v pohodee..

cukrusik

no predstav si situaciu, ty si jeho prva velka laska, chodite spolu a hoci aj kratko mozno pol roka a rozidete sa.. ty to olutujes- och tak strasne to olutujes ale on ti neodpusti, chce druhu lepsiu co mu tak neublizi, ty ho nechces stratit.. bojis sa o to.. ze uz ho nikdy nebudes pocut, mozno je to tvoja ,,zivotna laska,, a on zacne chodit s druhou, boze citis hrozu ze ho stracas uplne, ale nie navrhuje ti ze s tebou ostane urcite v kontakte lebo k tebe citi nieco.. mozno nie lasku ale urcite cit k tebe prechovava.. nechce ta uz nikdy neuvidiet ale nepisat si s tebou.. a ty ako si s nim budes pisat sa zmieris s tym ze ta druha je unho na prvom mieste a kvoli nej ta neopusti, mozno budes cakat ano, cakat ze ta druha spravi chybu.. /ale tu je to mozno/ a cakas mozno na to ze pride niekto druhy. Vies mam taku kamaratku ktorej sa stalo toto ale z pohladu jeho byvalej.