taka mensia anketa

Príspevok v téme: taka mensia anketa
smajliik

ahojtee...ja by som chcela vediet vase nazory na istu temu.. vadilo by vam kebyze si vas priatel/ka vkuse ale vkuse pise s ex priatelom/kou...lebo ja neviem ci len ja som taka divna,ze mi to vadi..alebo je chyba niekde inde...prosiiim napiste vase nazory...aa popripade aj co by sa s tym dalo robit..dakujeeem...

alžbeta

treba zistiť, čo riešia - či to nie je ich vzťah náhodou- či je priateľ z toho vonku- či mu veríš... ak je to len kamarátstvo z jeoh strany- ok...

smajliik

vies len nemyslim ze sa nejako extra v dobrom rozisli..keze ona mu velmi ublizila aa potom par mesiacov chudak bol z toho mimo..ale sak ok su kamarati..ako ja mu verim aj vsetko ja viem zeby ma nepodviedol len ide to ze co si s nou pise..uz aj na skype ju volal ze si zavolaju s webkou..aa to ma stve..keby neslo o jeho ybvalu taak by ma to tak az nestvalo

niekto

urcite by som z toho nadseny nebol ale je to pochopitelne ze ked boli spolu niekolko rokov ze sa maju o com rozpravat
urcite by som sa s partnerkou o tom otvorene porozpraval tym sa da vyriesit vacsina problemov :o)

AdamKrt

Tak povedz mu/jej - ze sa chces pozriet na tu komunikaciu. Ak nema co ukryvat, nemoze mat problem....

Nie je na tom nic divne, ak sa clovek s niekym rozide a rozide sa v dobrom, ze ostanu kamarati /ale nic viac/. Avsak potom nemoze mat problem, otvorene o tom hovorit, nic neskryvat.