Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Neviem sa odviazať ?

Príspevok v téme: Neviem sa odviazať ?
bvx

Ahojte,
mám jeden problém, začal som chodiť s jedným dievčaťom, ktoré sa mi logicky páči ... ale väčšinou keď sme spolu tak dostanem pred ňou trému, rozbúši sa mi srdce a tak potom nie som pri nej taký uvoľnený a veľa toho nenakecám ... nie som proste taký aký som, napr. doma alebo s inými kamarátmi - chlapcami.
Dá sa niečo proti tomu robiť, nejaké rady zo života ? ... nechcem ju kvoli tomu stratiť

Ďakujem

olivia_

Tak nech si najde niekoho seberovného, ak sa ty budeš jej nasilu prispôsobovať tak to budeš stale v strese, či je s tebou spokojna a nanudi sa a či ťa kvôli tomu neopustí. Ona je asi iný typ povahy.
Ja som tiež povaha kludnejšia, čo toho veľa nenarozprava, veď stale nie je o čom. No a keby mi to mal môj priateľ stale pripomínať, tak mu poviem, že ja sa kvôli nemu nebudem nasilu meniť, je to vo mne a ak ma nepochopi tak nech ide.

bvx

ale nedavno mi povedala, ze kvoli tomu, ze sa neviem tak odviazat si nie je vo mne ista, ci ma nas vztah vyznam ... ze co ak sa neodviazem ... ze nechce tolko cakat.
Fakt neviem co mam robit

jajka001_

vezmi ju na nejaku akciu kde sa nebudete nudit a kde nebudes musiet vymyslat temy na rozhovor, nieco akcne, mozno aj adrenalinove, akcia v prirode, lezenie, nejaky sport...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neviem sa odviazať ? - Fórum - ZDRAVIE.sk