Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Maternica..

severanka

paulusa: aká si ty ohľaduplná, berieš ohľad na lekára, ktorý nemá čas na svojho pacienta... na rozhovor s lekárom si treba nájsť čas, lebo potom to tu tak vyzerá...

lekár je tu pre teba, nie ty pre lekára... takže žiadne ohľady na jeho zaneprázdnenosť nabudúce...

paulusa

hm, hm...dík...nemám to získané ani nič iné, až teraz pri prehliadke to objevil prvýkrát
inak severanka ďakujem za odpoveď, písala som podobnú tému, ale nenašla som ju..preto som sa pýtala znova..je to uvedené hore**, inak nestihla som sa to lekára opýtať..a keby sa všetci pýtali všetko lekárov(ktorí sú tak zaneprázdení, že na pacientov nemajú čas......!!), tak by tu nemuselo byť ani diskusné férum ohľadne zdravia, nemyslíš???????????????
ja som chcela radu od niekoho, kto sa s tým stretol

severanka

paulusa: nepísala som ti náhodou už v inej téme na toto odpoveď ? ? ? ak máš zväčšenú a "mäkkú" maternicu, tzn. buď dostaneš v krátkom čase menšruáciu alebo si tehotná.
inak, ty nemáš vlastné ústa, šak keď ti to lekár povedal, čo sa nespýtaš ? ? ?

hm hm

Tak obycajne je maternica velka asi ako tvoja zovreta past.Ked ju mas zvacsenu,tak je vacsia. On povedal,ze to mas uz od narodenia alebo nejako ziskane?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Maternica.. - Fórum - ZDRAVIE.sk