Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Potim sa a som nervozna,co sa deje? ;(

Príspevok v téme: Potim sa a som nervozna,co sa deje? ;(
eweline12

Sedim si kludne a pozeram filmy a z nicoho nic ma chyti taka nervozita ze by som z koze vyskocila a potim sa,hlavne dlane,nohy a pod pazami,co to moze byt?akoby som mala vela energie alebo co,je to neprijemne,niekedy to mam kazdy den,niekedy raz za tyzden,tiez casto to mavam ked sa vela najem,vsimla som si ze ani vela nezjem a mam nafuknute brucho,suvisi to nejako?uz ma to stve,..som v kuse nervozna,stale..akoby mi niekto prehodil organizmus,..tiez mi po alkohole strasne rychlo bije srdce;(nerozumiem co sa deje

TIP

MOZNO BY SI SI MALA IST DAT VYSETRIT STITNU ZLAZU, CI NAHODOU NEMAS ZVYSENU ALEBO ZNIZENU FUNKCIU A V AKOM STAVE MAS HORMONY.

lek

Mozno su to tazkosti psychogenneho povodu v dosledku pracovneho vytazenia, plus samotny fakt, ze si v zahranici.Telo ma obranne mechanizmy, ako dava najavo, ze je pretazene (aj ked si to nepripustame a ignorujeme to). Ale co tak stitna zlaza? Podobne tazkosti mozu byt aj prejavom zvysenej funkcie stitnej zlazy. To ale moze posudit len lekar na zaklade vysledkov urcitych vysetreni.

eweline12

Menopauza??Nezartuj,..mam 23,..ale aj znizenu chut na sex,to je pravda,..co sa deje ;( som v zahranici,domov idem az za 2mesiace a uz nezvladam ani pracovat ;(

adenkah9

miláčik neviem koľko máš rokov,lebo takto sa prejavuje aj menopauza alebo to môže mať psychický charakter a tu ti pomôže už len a len lekár.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Potim sa a som nervozna,co sa deje? ;( - Fórum - ZDRAVIE.sk