baby please poradte

Príspevok v téme: baby please poradte
vichy??

ahojte...mam celkom super plet,len na cele sa mi robia vyrazky,jednoducho sa mi ais viacej masti to celo....dlho ma to stve....mala som biodermu pletovu vodu sebium,ale mala som pocit ze mi to len tlmi,aby necistota nepresla do vyrazky...vyrazky som naozaj nemala ale take upachte hrbolceky na cele....takze ziadna vyhra..a teraz by som chcela vyskusat vichy ,,,nico co by mi sadlo a pomohlo...pocula som o tejto kozmetike vela zleho,ale aj obcas pozitivum...a kedze mne uz ten pohlad do zrkadla neda pokoj chcela by som to vyskusat.please ake mate vy skusenosti s vichy?a ktory vrobok by ste mi poradili???vopred dakujem za kazdu radu a skusenost...

gaudura

dancaBB, odkial si?? ja som z BA a konecne je to aj u nas.. najdes ho pod michalskou branou: body-shop..
vichy: kozmetika vichy je fakt sama chemia, strasne skodi pleti, je zla, ver mi.. nepisala by som ti to len tak, ak by som o nej nic nevedela.. neviem kolko mas rokov, ale ak si mlada a zacnes ju pouzivat, pocitaj s tym, ze casom budes mat problemy s pletou, uplne si ju tymi skodlivinami v nej poskodis..

vichy??

bioderma nie je uplne zla....ako mne celkom pomohla.utlmila tie vyrazky,ale naozaj ich potlacila a nevznikla vyrazka ale hrbolcek len,,,nie je to uplne zla kozmetika a verim ze niekomu moze velmi pomoct najma na problematicku plet je ten rad sebium....

dancaBB

gaudura je to fakt ucinne...?pozeram ze to nie je az take drahe..predavaju to aj na slovensku alebo sa to da len objednat cez internet?

hmmmmmmmm

skus nieco s ucinnou latkou zvanou benzoyl peroxid,zacina sa s najnizsou koncentraciou, pytaj si gel,alebo krem, v lekarni budu vediet o co ide.