ako sa starate o plet vy?

luciannaa

myslite,ze je sa o svoju plet staram dokladne????co mam zmenit?
mam zmiesanu aknoznu plet-lahka forma akne

rano:
cistiaci gel+pletova voda+krem

potom nanesiem make-up

vecer
cistiaci gel(zaroven sa nim odlicim)+pletova voda(odstranim zbytky make-upu)+neaky nocny krem-cajovnikovy alebo na mimicke vrasky-striedam to

gaudura

otazocka7: ano, cistiaca voda vecer po celom dni na vycistenie, na odstranenie necistot po celom dni.. ja sa malujem, takze mam 2 pripravky - prvy na odmalovanie oci a druhy na vycistenie pleti.. a toto zaverecne odmalovanie treba naozaj robit precizne, pretoze to je velmi dolezite..

gaudura

baby, ja len chcem podotknut, ze nie je dobre, ked sa to prehana.. ked som bola mladsia, vzdy som si myslela, ze mam aknoznu plet, pretoze som mala na tvari par vyrazok, rozsirene pory.. automaticky som si myslela, ze je to aknozna plet, preto som si ponakupovala xy pripravkov proti akne.. pravidelne som ich pouzivala a pritom mala dobry pocit, ze tym zlepsujem svoju plet.. omyl.. raz som navstivila kozmeticku a ta mi vsetko povysvetlovala.. povedala mi, ze mam pouzivat rano obycajny hydratacny krem a vecer konkretny pripravok na odlicovanie pleti.. moja plet je odvtedy fakt ovela krajsia.. samozrejme, raz za cas nejaky ten peeling, ale urcite sa to s tym nema prehanat..

m-anna

fuha, toto vsetko robit kazdy vecer a aj rano, tak by som potrebovala , aby mal den aspon 30hodin, postihat to vsetko :-) a dost by to slo aj do financii... neviem, to si vasa plet na to vsetko zvykla??
tak moja "starost" o plet: vecer- odlicim sa, pouzijem biodermu vodu, po ktorej sa netreba umyvat a potom nocny krem.niekedy sa aj umyjem vodou a mydlom-eubos.
rano- studena voda+mydlo eubos a potom len krem.. a moja plet je bez problemov..
sem-tam si urobim peeling (med+kava) a to je vsetko.
a to som prekonala aj akne a moja plet je krasna.

lienka48

Ja pouzivam na odlicovanie mlieko z avonu,lebo to jedine mi nevystipe oci,cistiaci gel Nivea a vodu Nivea.Krem mam garnier

simkkka

ja pouzivam vsetko la roche posay... :)

ten cistaci gel alebo penu podla mna treba, ved ked si umyvas tvar s vodou, tak sama ti necistota nezide dole....i ked som sa stretla s dievcatami co si tvar neumyvaju, len odlicuju, alebo neodlicuju a len umyvaju, ja osobne neviem ako tymto sposobom vedia dosiahnut cistu tvar ale no ich vec :)

severanka

ja používam deMiclén radu FYTO s čajovníkom - mlieko aj vodu
pleťovú rozjasňujúcu vodu mám aj Alverde (hihihi,dostala som ako výhru z jedného časopisu, sama by som si nekúpila asi :D ) ale inak v pohode tá voda, tú používam ráno...
krém, no momentálne mám tiež dačo od Alverde(tiež tá výhra), nejaký hydratačnýs Aloe vera , ale inak, som striedala,...občas AB občas Garnier...
a pleť. maska - Avon zlupovacia