Ovisnute prsia

Príspevok v téme: Ovisnute prsia
zufalaAla

prosim Vas mate niekto sikusenost s ovisnutými prsiami?
Nechapem mam 18 ale zo dna na den oje prsia padli o 4cm dole....ostali uplne makke neuveritelne padli, nechapem co sa stalo....zacala som cvicit cviky na prsia ale vyskocil mi napod hrudnou kostou nejaky stavec, tak som aj docvicila...na nejake hlupe tablety ktore na 10% mpomozu nemam vlastne ani peniaze, prosim Vas mate nejaku skusenost, radu?alebo aspon tento isty problem??....:(:(...frajer si to vsimol ako prvy , ptm aj otec sa ma pytal, ze co sa so mnou deje, normalne sa hanbim..

Zdravie.sk -> Katalog produktov na starostlivost o poprsie katalog.zdravie.sk

kača17

čaute ja mam tento problém povedala by som už od kedy mi narástli prsia :( nejako som sa s tým zaťial zmierila ale hneď ako doštudujem svoje prvé výplaty určite investujem do plastickej operácie momentálne mám 23 rokov a velkosť košíčkov si kupujem D lenže ledva sa do ních vopchám keďže pás potrebujem 75-ku a na slovensku peknú podprsenku v mojej velkosti nenájdem ani v luxusných butikoch tam majú väčšinou malé čísla :(

Petronell

Tak už len ľahnúť na chrbát a každý deň sa snaž prerušovane napínať svaly na hrudi(dobre je keď si dáš pred seba ruky, spojíš dlane ale nemaj ruky uplne vystreté a snažíš sa napínať svaly na hrudníku, možeš pri tom aj hýbať ramenami) Zo začiatku určite budeš mať pocit že ti to vobec nejde a že ich ani nevieš napnúť ale neskor zaznamenáš že je aj vidieť ako sa prsia hýbu keď napneš svaly. Zrejme aj tvoja koža na prsiach stratila elasticitu tak i kúp krm na spevnenie pokožky (žiaden drahý zázrak z netu!) s krémom si každý deň masíruj prsia(aj masáž trochu pomáha)

Petronell

Do 22 r. som mala krásne pevné väčšie trojky a štíhlu postavu z kt bol každý chlap hotový.Samozrejme vekom tie veľké prsia strácajú pevnosť už nemajú ten pekný okrúhly silikónový tvar a spľasnú. Keď to začalo u mňa štvalo ma to. Potom som začala som sa o seba viac starať. Fitko a krém na spevnenie pokožky. A za rok som mala zase krásne plné prsia. Možno sú teraz ešte väčšie z toho ako sa mi sval pod pod prsníkmi zväčšil cvičením. Ale teraz už viem že budem musieť cvičiť stále lebo príťažlivosť zemská je silnejšia ako príťažlivosť ženská. Keď ste mladé všetky ste krásne ale potom treba zamakať buď sa s tým zmierite že sa telo mení k horšiemu alebo budete cvičiť samozrejme aj krémy sú doležité lebo aj ta pokožka na tele rýchlo starne.

podprsenka

Kupovanie z netu pri problemoch s kupovanim podprsenky neodporucam, pretoze treba vsetko vyskusat a z netu kupis macku vo vreci.
Katka81, asi si kupujes prilis siroky obvod podprsenky pod prsiami, ked ti prsia "podtekaju". Ked je totiz ten obvod dobry, prsia sa tam nemaju ako dostat. Zmeraj si obvod hrudnika pod prsiami krajcirskym metrom a podla toho vyberaj. Kup si s uzsim obvodom a vacsim kosikom.