Idete zajtra niekto na skusky na LFUK do BA??Alebo do MT?

alzbee

No...ja som na Šturaku sice nebola, ale pocula som, ze tam je to v tom smere o nicom, ze na jednej bunkej byva az 5+5 ludi a maju len jedno umyvadlo. Kdezto na Druzbe sme boli 3+2 a mali sme az dve umyvadla :D :D ale ono je to naozaj len sila zvyku...mne sa z tych Atriakov uz ani nechcelo odchadzat, lebo som si zacinala zvykat uz aj na spolubyvajuce a aj na zivot tam:) ale na Druzbu som si potom velmi rychlo zvykla :-P

myshel

Ja som z BB takze dufam ze budem mat intrak len som pocula ze je to fakt strasne na tych mlynoch..ozaj a ktory den si bola na prijimackach?..a inak to prostredie pri skole, samy prach, spina, dufam ze toho nepelu rychlo dokoncia..

alzbee

No co sa tyka intrakov v Mlynskej doline (konkretne Atraikov), tak zalezi od toho, do akeho bloku vas daju. Lebo su tam aj bloky vynovene, no su aj stare. Ja som 2tyzdne byvala na tom starom...spociatku to bol dost sok-wcka a sprchy spolocne (pre baby aj chalanov) na chodbe, aj kuchynka spolocna na chodbe,steny take tenke, ze ste poculi od susedov vsetko, postele tvrde..ale da sa tam zvyknu:)) a potom som sa prestahovala na Druzbu (pokial dobre viem, tak Druzba berie studentov Prirodovedeckej, Lekarskej a Pravnickej fakulty) a poviem vam, ze to bola ina basen:)) pre jednu bunku spolocna sprcha, wcko, varic...steny hrube, cize nehrozi, ze pocujete ako susedom budik zvoni...tam je to proste fakt na urovni. Ale musim povedat, ze na Mlynskej to kazdy den zije...vonku je proste furt daka zabava. Kdezto na Druzbe to bolo take tiche, ze clovek sa aj v pohode vyspal. Chodbovica byvala maximalne dvakrat za semester:))

poliewoocka

Baby, co som pocula, intraky na Mlynoch su vraj jedna katastrofa:( aj ja som zvedava, ake intraky ma Karlovka..uvidime:)

simisimi

Ja už budem od septembra v treťom ročníku na VŠ. Študujem na filozofickej fakulte na Univezrite Komenského, odbor prekladateľstvo a tlmočníctvo:-)