Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Podkožné akné

PharmRamon

Podkožným akne nazývame indurované cysty.
Keď baktérie nemajú vhodné podmienky na povrchu kože usídlia sa trochu hlbšie.
Duac je skvelý produkt na akné , ktorý sám o sebe zahŕňa duálnu liečbu. Môžem sa ťa opýtať ako dlho ho užívaš? Pretože prvé výsledky sa môžu dostaviť až po troch týždňoch treba len vydržať.
Mimochodom tvoja poloha tváre pri spánku vôbec neovplyvňuje to kde sa ti akné tvorí.
Čo by som ti ešte poradil je nepoužívať na pleť prípravky s obsahom alkoholu.
Stačí ak si pleť dvakrát denne umyješ a na noc budeš brať ten duac gel.
Takmer každý lekár ti povie že strava nijako neovplyvňuje stav pleti, ale nie nadarmo sa vraví že sme tým čo jeme, takže vyhýbaj sa takzvaným spúšťačom akné.
Ak už liečba trvá dlhšie ako mesiac a bez účinku skús poprosiť kožnú o iné prípravky. Na indurované cysty je vynikajúca kombinácia Eryfluid a Isotrexin.
Veľa šťastia

who knew

no myslela som take obycajne klasicke....no ja mam tiez len na čele,ale nie podkozne,,,ja mam tam sem tam 5 vyrazok ale po chvili po troch dnoch su fuč...ja som bola u kozmeticky na cisteni vo stvrtok...chodievam raz za rok k nej,lebo nic sa nema prehanat:) no a tiez som tri dni vyzerala jak dilino,lebo sak po tom vytlacani a cisteni sa inak asi vyzerat ani neda.ale teraz je to uz uplne skoro super,preto som myslela ze by to pomohlo aj tebe,ale ty mas daco ine asi....ja ked som raz bola u kozne tak ma vysmiala ze tam nemam s blbostami chodit,takze musim si poradit sama s tymi 5timi vyrazkami...ale ja som pocula ze ten duac gel je zevraj dost fajny...tak mozno to chce cas...a vyhodou je ze to mas len na čele

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Podkožné akné - Fórum - ZDRAVIE.sk