Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

môže mi to uškodiť?!?!

Príspevok v téme: môže mi to uškodiť?!?!
somsnezienka

ahojte..stalo sa mi take, že som zjedla postriekane jahody..len zopár dni po striekani, pričom doba po ktorej sa už mohli jesť tieto jahody bola 3 tyždne, no ja som ich zjedla po paru dňoch, nevedela som že su postriekane. Môže mi to niečo spôsobiť? sa mi začali vyhadzovať opuchnute vyrážky, ktoré po nasadení atb začali myznuť, lenže dnes sa mi vyhodili dalsie 2 a je tomu uz skoro 2 tyzdne co som jedla tie jahody. Prosim nejake rady.

somsnezienka

bola som uz na alergologii, povedala ze to moze byt infekcia al. zapal..a dala mi antibiotika..tie mi pomohli, vyrazky mi zacali myznut..ale po 4 dnoch sa mi vyhodili take iste myslim ze su 3..a tabletky stale beriem pre informaciu :)

tip

Tak chod na kozne alebo na alergologiu. Ak si tam uz bola, mozno ti nesadli lieky, alebo ti aspon poradia, co mas dalej robit.

som-kto-som

AdamKrt to myslel v dobrom..
nabuduce si ich pre istotu umy, aj ked budu uz umyte, nic nedas za to, ze si ich znova preplachneas a budes si tym istejsia.
ako si na tom s tymi vyrazkami, stale ich mas na tele?
inak, AdamKrt - mam na teba otazocku. ako vznikla tvoja prezyvka? vo mne to proste stale evokuje Adama Krta /Rysava jalovica/ z Adamoviec.. spravne?:-)

somsnezienka

No paru som ich zjedla asi bez umytia mozno 2-3 a ostatne som len tak preplachla vodou, aj ja som myslela ze ci to neni alergia na jahody..ale to by som sa asi cela vyhadzala..a to bolo len zopar vyrážok..tak neviem

AdamKrt

A umyla si tie jahody vobec, nez si ich zacala jest ?

Inak, dost ludi mava aj alergiu na jahody, takze vyhadzat sa mozes aj z toho...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

môže mi to uškodiť?!?! - Fórum - ZDRAVIE.sk