povinne ockovanie

Príspevok v téme: povinne ockovanie
bublifuk

Dobry den,

stretla som sa uz s mnohymi diskusiami na tuto temu ale nikde som nenasla jednoznacnu odpoved na moju otazku: mozem odmietnut povinne ockovanie mojho dietata? co sa stane ak po porode odmietnem dat moje dieta zaockovat? Nechcem tu diskutovat o tom ci je to spravne alebo nie, chcem vediet ci je to mozne. Dakujem.

Súvisiaci obsah

Peto T

vakcinkaa: Každá dávka vakcíny môže priniesť vážne následky. Na druhej strane, účinnosť väčšiny vakcín proti chorobám nie je dostatočne vedecky preukázaná. Z tohto pohľadu, podľa môjho názoru, nikdy nie je neskoro prestať.

vakcinnkkaa

Chcem sa vas opytat, ci sa da odmietnut preockovanie u 11 rocneho dietata.Doteraz bolo ockovane od narodenia vsetkymi povinnymi vakcinami. Bohuzial som doteraz nevedela o ich skodlivosti. Vobec sa o tom nepisalo tak otvorene ako teraz. Iba teraz sa mi otvorili oci a uz nechcem dat svoje dieta preockovat. Chcem sa teda opytat, ci to nebude vadit, ked doteraz bolo stale ockovane a teraz to odmietnem, tusim este aj v 13-tom roku sa to opat preockuvava.

bublik

mimochodom, nasa decka doktorka je uplne v pohode, netvari sa sice dvakrat nadsene, ved jej pridavam robotu, ale toleruje nase rozhodnutie. len ci ho bude tolerovat aj zakon.

bublik

bcg vakcinu sme teda odmietli, ved uz aj sama WHO na svojej stranke uvadza ze momentalne pouzivane bcg vakciny maju pochybnu ucinnost a aj bezpecnost, ak o bezpecnosti pochybuje WHO, tak aj ja. nie ze by som im nejako extra doverovala ale budiz. a co sa hexavakciny tyka, nevyzera to ruzovo, dolko diskutovana ortut v nej sice nie je, ale je v nej hlinnik, ktory narobi v organizme tiez dost sarapaty, mozno nesposobuje autizmus, ale zjavne ma za nasledok vznik autoimunitnych ochoreni, a v kombinasii s fluorom je neurotoxicky. zatial sme sa dozvedeli tolko.