Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

povinne ockovanie

Príspevok v téme: povinne ockovanie
bublifuk

Dobry den,

stretla som sa uz s mnohymi diskusiami na tuto temu ale nikde som nenasla jednoznacnu odpoved na moju otazku: mozem odmietnut povinne ockovanie mojho dietata? co sa stane ak po porode odmietnem dat moje dieta zaockovat? Nechcem tu diskutovat o tom ci je to spravne alebo nie, chcem vediet ci je to mozne. Dakujem.

Čítajte viac

Peto T

ako?

Naozaj považujem za arogantné a obmedzené, keď si niekto neprečíta ani len celý príspevok, vonkoncom ho nezaujímajú referencie, nie je schopný nijako podložiť svoje vlastné domnienky, ale zato horlivo osobne útočí.

Ak toto nie je arogancia a obmedzenosť, potom čo?

Peto T

betain: Keby to bolo len o vychvaľovaní svojich produktov, well, to je kapitalizmus, to sme (vraj) chceli.

Ale tu je reč o NANUCOVANÍ medicínskeho zákroku úplne zdravým ľuďom, dokonca aj tým, ktorí oň nemajú záujem. Jeho dlhodobú účinnosť pritom nikto nedokázal, jeho dlhodobú bezpečnosť taktiež nie.

ako?

Damian,ci Peto T,alebo ako sa teraz nazyvas..Napisal si-"Diskusiu si predstavujem trošku obojstrannejšie. Keď niektorí účastníci sú obmedzení a arogantní zároveň, nečítajú, nerozmýšľajú, tak je akákoľvek diskusia nemožná, preto za tejto situácie mám na práci dôležitejšie veci."
Staci si precitat toto a kazdy vie,ze kto s tebou nesuhlasi a napise iny nazor,je hned podla teba hlupak.Ale podla mna tym arogantnym obmedzencom,ktory zaroven necita a nerozmysla si ty,pretoze nevies diskutovat a prijat nazor druheho.Ty sem pises svoje nazory,tak nechaj aj ostatnych,nech sem napisu tie svoje bez toho,aby si niekoho nazyval obmedzencom.A ked mas inu-dolezitejsiu pracu,tak sa jej venuj,bude to zrejme prospesnejsie.

betain

Dnes je vo svete vsetko o peniazoch, kazdy zaraba na kazdom a kazdy si haji tu svoju pravdu. Aj ta nestastna kriza je toho dosledkom. Vakcinatori ako ich nazval Damian, si chrania vakciny, doplnkari vyzivy, svoje doplnky. Idu proti sebe miesto toho aby sa hladal isty konsenzus v zaujme ludi a ochrany zdravia. A kazdy chce mat navrch a haji len tie svoje zarucene zdroje informacii.

doktor999

Vyrobcovia vakcin budu samozrejme tvrdit vsetko najlepsie o vakcinach a potlacat pristup k statistikam, ktore by ich usvedcili z ciganenia a manipulacie udajov a dokonca ovplyvnovania vlad.

Zialbohu, az tak daleko to dospelo!
napísal RNG

Vyrobcovia alternatívnych liekov a doplnkov budu samozrejme tvrdit vsetko najlepsie o svojich produktoch a potlacat pristup k statistikam, ktore by ich usvedcili z ciganenia a manipulacie udajov a dokonca ovplyvnovania vlad.

nie je to aj takto ?

doktor999

ozaj a podľa čoho sa pozná špičkový odborník súčasnej doby.

Strašne sa mi páči, ako RNG aj Peťko vypisujú o tých odborníkoch. Skrátka odporca očkovania, klasickej medicíny je superodborník a všetci ostatní sú blbci.
Dosť primitívny prístup. Ale čo už.

betain

USA je krajinou ozaj netusenych moznosti.Vsetko novoobjavene prichadza z USA. Tak ako v minulosti tam bol zaznamenany velky boom uzivanim pestrofarebnych piluliek liekov na vsetky problemy, tak dnes sa zase vsetko vyvracia. Podobne bola vychvalena vedcami USA HST u zien v menopauze, v sucasnosti to vyvracaju a tvrdia ze je to skodlive. Este aj ta neststna kriza bola spustena v USA.
RNG a Damian, myslim ze trocha sebareflexie by vam obom neuskodilo.Toto je forum, nie su tu ziadni vysokovzdelani doktori a odbornici a keby aj boli nikde, nie je napisane ze by sa s vami pustili do takejto debaty. Neviem koho mate na mysli " tych ostatnych", to by ste museli uverejnit asi v novinach aby si ludia vase nazory len precitali a mlcali bez akychkolvek pripomienok.
Forum je forum, musite ratat aj s tym ze s vasimi nazormi vela ludi ludi suhlasit nebude. Ale ponizovanie a nadradenost by ste si mohli odpustit aj ked v konecom dosledku vam ide akoze o dobru vec.

RNG

peto T nenamahaj sa zbytocne diskutovanim s ludmi, ktori si nedaju za namahu citat z vedeckych a lekarskych zdrojov modernej mediciny a daju sa bulikat davno zastaralou praxou, zialbohu vacsiny medickej komunity.
Uvadzaj len nove zdroje, nie pre nich, ale pre ostatnych, ktori chcu vediet, co sa deje a nespoliehaju sa na svoje "argumenty" a "vieru"
Pevne dufam, ze takych je vacsina.

Vyrobcovia vakcin budu samozrejme tvrdit vsetko najlepsie o vakcinach a potlacat pristup k statistikam, ktore by ich usvedcili z ciganenia a manipulacie udajov a dokonca ovplyvnovania vlad.

Peto T

Ahoj, RNG :-)

K nášmu "dokonalému očkovaciemu systému":
Už aj ČR zrušila preočkovanie BCG v 11.roku. Už len Bulharsko a my držíme stráž tejto zaostalej povere, "hodnej rozvojových krajín".
www.tribune.cz

Ochrana detí alebo biznis?
dennik.sme.sk

A na záver perla od najväčších propagátorov očkovania v SR a členov Imunizačnej komisie MZSR:
209.85.129.132

Takže aj títo zanietenci pripúšťajú, že sa vykonávalo "úplne zbytočné preočkovávanie v 3.roku veku?" a že z polio vakcíny sa medzi ľudí dostal "mutujúci nebezpečný vírus", takže je "neprípustná v svetovom meradle"? www.eurosurveillance.org

Ešte ktoré dnešné "vynikajúce" vakcíny budú zajtra "zbytočné" alebo "neprípustné v svetovom meradle"?

Kixov už bolo viac než dosť a nikto sa za ne neospravedlnil. Moje deti nie sú pokusné králiky.

A DOTERAZ som sa od nikoho z vás nedočkal jednoduchej dvojitej zaslepenej štúdie ako vedeckého dôkazu o dlhodobej klinickej účinnosti vakcín. Keď sú také účinné, tak by to predsa nemal byť problém! Alebo azda áno?

betain

Peto T ty si taky truhlik skalopevne presvedceny o tom, co si v tych angloamerickych studiach vycital. Ja verim nasmu systemu povinneho ockovania a nebudem riskovat zdravie svojich deti. Aj ten doktor na tom videu asi hlada ihlu v kopke sena, pretoze ma postihnuteho syna a nechce sa zmierit s tym ze jednoducho aj vzdelanemu cloveku sa to moze stat.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

povinne ockovanie - Fórum - ZDRAVIE.sk