povinne ockovanie

Príspevok v téme: povinne ockovanie
bublifuk

Dobry den,

stretla som sa uz s mnohymi diskusiami na tuto temu ale nikde som nenasla jednoznacnu odpoved na moju otazku: mozem odmietnut povinne ockovanie mojho dietata? co sa stane ak po porode odmietnem dat moje dieta zaockovat? Nechcem tu diskutovat o tom ci je to spravne alebo nie, chcem vediet ci je to mozne. Dakujem.

Súvisiaci obsah

bublik

suhlasim s mirou. a trefa, tito dvaja ludia na rozdiel od mnohych inych prispievatelov k tejto teme neoznacuju ludi za blbcov, a samozrejme ze sa snazia argumentovat za svoj nazor, tak ako sa ti druhi snazia argumentovat proti, podla mna je to celkom prirodzene. a citatmi z clankov chcu dokazat ze si to nevycucali z prsta. ja som celkom rada ze to sem pisu, aspon sa nieco poducim a neskor sa mi to moze zist.

doktor999

Ockovanie = tovaren na chorych ludi = velke zisky. Vsetko je to politika. Dobru noc.

Alternativa = tovaren na chorych ludi = velke zisky. Vsetko je to politika. Pekný deň

trefa

:)Najlepsim riesenim by zrejme bolo,aby sa dali oni dvaja a este par ich kamaratov vyklonovat,ostatnych by zlikvidovali a potom by si vsetci ti vyklonovani svorne pritakavali. :)

trefa

bublik,tebe pripada normalne,ze ked sa sem niekto opovazi napisat prispevok za ockovanie,tak hned ho tito dvaja snazivci zbombarduju statami z clankov,ze vsetko je zapricinene ockovanim?Nic tam nie je 100% dokazane,ale oni to propaguju s urcitostou,ze je to tak?Kazdy clovek ma svoj nazor a nedaj boze ze ho vyslovi v tejto teme ZA,hned je oznaceny za blbca,ktory nerozmysla a nevie citat.Nech si tu prezentuju svoj nazor,a nech neutocia na ostatnych,ktori maju svoj nazor opacny.

bublik

preboha nikto sa tu nesnazi vytvorit ziadne stado, sa spamataj a pozri si ako cela diskusia zacala, kto zacal vyskakovat a kto iba reagoval...

trefa

Peto T alias Damian a Rng-Hadzat sem prekopirovane clanky ktore mu vyhovuju donekonecna vie kazdy.A to som bol len na zaciatku,no ospalost urobila svoje :)Chvilku som sa "zahral" na Peta T-teraz neviem ako ta mam nazyvat ci Peto T,alebo Damian,ked si menis nicky,aj ten sem hadze nepricetne rozne state z clankov,ktore sa mu pacia.Ale diskusia zamrzla na bode mrazu.Tak,ako su privrzenci ockovania,tak sa najdu aj odporcovia ockovania.Peto,alebo Rng,preco sa snazite vytvorit stado,ktore za vami slepo pojde a bude sa bat povedat svoj nazor?Nezabudajte,ze jedno ceske prislovie hovori-Stado vede vul.Takze sa nesnazte zapchat usta ludom,/hadzanim prekopirovanych nezmyslov/ktori sem napisu svoj nazor ZA ockovanie.To som chcel tymi nekonecnymi clankami povedat.

Peto T

trefa: Mohol by si mi vysvetliť, čo bolo také "bezpečné" na Jennerovom monštróznom vynáleze? Čo už môže byť bezpečné na tom, pichať si do tela hnis z kravských vredov?!? Alebo z vredov detí zo sirotincov, na ktorých sa tiež vakcíny vyrábali?!? To by už mal aj doktor999 vedieť, že to môže viesť ku sepse alebo septikémii, a k prenosu nekontrolovateľného počtu nebezpečných baktérií a vírusov!

Veď sa aj súdobí lekári neustále hádali, ktorá metóda je "lepšia", nakoľko po masovom očkovaní zvykli zúriť epidémie tuberkulózy a syfilisu!

betain

RNG oponovat tym co bolo v minulosti a co dnes sa neda. Alergie - bolo v minulosti tolko aut a fabrik, ktoré znecistovali ovzdusie? Sklenikovy efekt - alergia na slnko, aj to je z ockovania? Oslabena imunita - nikdy predtym nebola taka prehnana hygiena pri malych detoch ako dnes. Prilisna dezinfekcia vsetkého. Vyziva - nikdy predtym sa ludia tak neprezierali ako dnes. Mali jednoduchsiu stravu, dnes su to hamburgery, grilovacky. Stresy - maju tiez na svedomi vela chorob.
Toto su tie druhe faktory, ktore ovplyvnuju zdravie v tomto storoci. Tvrdit ze za vsetko moze ockovanie je uplne kdesi mimo reality.

Peto T

Jenner objavil "účinnú a hlavne bezpečnú" vakcínu proti kiahňam? No, tak popri zmrzačeniu a zabitiu svojich vlastných detí touto vakcínou sa mu to podarilo aj miliónom ďalších ľudí. Pre začiatok: www.whale.to

Creighton s vedeckou precíznosťou vyvrátil mýtus o účinnosti vakcíny voči pravým kiahňam: www.whale.to

WHO v istom čase priznalo, že kiahne vyničili len vďaka karanténe, nie vďaka vakcinácii. Dokonca aj ten chudák kuchár, oslavovaný "posledný prípad" kiahní, ich dostal pár dní po svojom zaočkovaní (kiahne z očkovania boli skôr pravidlom než výnimkou, viac v knižke Gerhard Buchwald. Očkování — obchod se strachem)