Dojcenske mlieko Beba

U_mna

s Bebou velká spokojnosť. Odchovala som na nej obe moje deti. Obe deti ju tolerovali perfektne, žiadne problémy.

Ladenka

svojim detom som od narodenia davala Sunar. Najskor prepium a neskor komplex. Davala som im aj ochuteny a velmi im chutilo

Karolkaaa

Ja som teda tiež malej dávala len sunar complex, takže s Bebou neporadím, ale viem že bratov synček po Beba mal problémy s trávením a tiež prešli na sunar a už sa ten problém neobjavil.

Darinkaaa

Vidím, že nie som sama, čo išlal rovno po sunare a neskúšal nič iné :) ja som sama na sunare vyrástla a aj dcérke zjavne vyhovuje, lebo sme zatial žiadny problém nemali a to už má 6 mesiacov.

zuzanka723

VIDIM ZE TEMA JE UZ STARSIA ALE MOJA SKUSESONST S BEBOU JE VYBORNA. SYN TERAZ UZ 3R. PIL BEBA PRO 2 A NESKOR 3ku DO DVOCH ROKOV (MAVAL KOLIKY KED SOM KOJILA A KED SOM PRESLA NA UM TAK BOLO VSETKO OK, SKUSALA SOM AJ NUTRILON ALE MAL ZAPCHU OD NEHO. Dcera teraz 8M mavala tiez koliky,este horsie ako syn.Dojčila som ju do 6,5 m potom sme presli ma beba pro 2 ale koliky pretrvavali tak som skusila novinku Beba Optiprocomfort 2 (odporucili ju v lekarni na citlive brusko) a ta je uplne super. Odvtedy mame s bruskom pokoj a mala aj konecne pribrala takze naozaj odporucam novinku od BEBY a este ma aj vylepsene balenie.

Mayka

ja som zacinala u sunaru complex, je vhodny pre najmensich, u maleho som nepostrehla ziadne vedlajsie ucinky, pocula som o roznych kde maju probemy potom so stolicou a pod, takze som zvolila osvedcene

vedlak

Ja som tiež počula že niektoré detičky majú problém s bebou.Osobne som ho neskúšala radšej dám na overenú kvalitu a to je pre mňa Sunar či už Complex alebo premium vždy sa osvedčil a nikdy nebol problém