Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hypothyreóza a tehotenstvo

nina11

som tehotna v 13 tyzdni.brali mi krv a vo vysledkach mam napisane:euthyreozni stav.eufunkčni stav nevylučující vývoj hypothyreozy.neviete co to ma znamenať????

slavina

A podarilo sa,stačilo jedno obdobie plodných dní a som tehotná,krása,tak sa teším a aj bez zmenenej liečby to šlo,ale teraz ju už zmenenú mám,všetko v pod dohľadom.

slavina

No my už skúšame otehotnieť,liečbu zatiaľ zmenenú nemám,lebo lekárka ma objednala až o tri mesiace,že skôr nemá čas,tak uvidím čo bude...Dúfam,že ak otehotniem,tak ma zoberie aj skôr,hádam ma nenechá tehotnú len tak. A možno sa mi do tej doby ani nepodarí otehotnieť,zatiaľ totiž stále bezúspešné pokusy.

Ivka 1

Luluf tazkosti s otehotnenim mozu byt sposobene ako znizenou tak aj zvysenou funkciou stitnej zlazy. Da sa to vsak upravit kombinaciou liekov od endokrinologa a vcelieho pelu a pri znizenej funkcii aj aloe.

slavina

A vie mi niekto povedať,ako sa bude aspoň približne meniť moja liečba,keď sa rozhodnem otehotnieť? Zmeni sa len dávkovanie lieku,alebo aj samotný liek?

RNG

Inac neschopnost syntetizovat niektore hormony a enzymi v dostatocnom mnozstve je casto z dovodu nedostatkov roznych zivin, preto odporucam doplnky selenu, zinku, jodu, probiotik,rybacieho oleja, vitaminu C a E.
To vsetko nejak komplexne v tele pracuje a ovplyvnuje rozne procesy, vcitane hormonalnych.

RNG

farmaceutka, ja neodporucam toko jodu, kolko dostane priemerny Japonec z hromady morskych burin, co konzumuju vsetci, vcitane tehotnych zien. Ja odporucam sotva stvrtinu, takze si nemyslim, ze by to mohlo byt nebezpecne.
Samozrejme je to vyse 20 krat to, co sa povazuje za odporucenu dennu davku, ale zialbohu tie stare udaje z roku 1948 bude treba co najskor revidovat.
Japonci, 132 milionovy narod su dostatocnym dokazom na to.

farmaceutka1

Samozrejme dodavanie jodu je vhodne, niekedy sa dokonca podari znizit davky hormonov, ale v tehotenstve by som s tym neexperimentovala. Samozrejme Kelp uzivat mozes, tym nic nepokazis.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hypothyreóza a tehotenstvo - Fórum - ZDRAVIE.sk