prvy sex a krv

ellyy

a kolko mas rokov ak mozem vediet ked po mesiaci s nim chces mat pohlavny styk??? ako nechcem ti nejak kazat ale to je podla mna dost kratka doba na to a este k tomu vtedy ked si panna..partneri by sa mali navzajom poznat a najprv by sa mala utvorit nejaka citova väzba a az potom by mal prist pohlavny styk...ale je to na tebe...tak ja ti dam par rad ako to bolo u mna s priatelom prvy krat...
takze spoznávali sme sa rok a pol kym sme mali pohlavny styk, najprv sme sa hravali take hry, ze sme zaviazali oci a vyzliekli sme sa len do pol pasa a vnimali sme pocity toho druheho:-)) postupne sme sa spoznavali, hladkali, maznali, vymyslali sme rozne hry:-) ale ziadny sex!! palcovanie,prstovanie to sme praktizovali az po roku priblizne a po roku a pol sme mali prvy krat sex, nikam sme sa neponahlali a prvy sex bol uzasny a vobec to nebolelo:-))) bola som na tolko pripravena a uvolnena ze som sa nemala coho bat...pokial to chces tak skoro tak zarucit ti neviem ci ta to bude boliet alebo nie kazda sme ina, ale urcite pomaha pred pohlavnym stykom ak ta priatel najprv vypalcuje...potom to neboli alebo menej boli...(mna to nebolelo)tiez zalezi od toho ako skuseneho mas partnera alebo ako vazne ta berie...poucula som uz kde co...ale to ti tu pisat nebudem..:-)))dolezita je predohra aby bola dostatocne dlha, aby si bola dostatocne vlhka, ak nie si tak je dobre mat v zalohe nejaky lubrikant, to prstovanie a potom pohlavny styk...a dolezite je, ze to musis chciet TY a nie partner, podla toho co pises si myslim, ze este nie si pripravena na sex a mala by si pockat a nie sa hrnut do toho...:-)))

katy000

neboj..mozno ta to ani nebude boliet..ja som sa toho tiez bala ze bude krv a tak,a preto som to odkladala a nakoniec nebola ani kvapka a ani trosku to nebolelo..a ak to bude s clovekom ktory ta lubi a bude k tebe nezny tak to urcite nebude nic strasne

Prinsipino

O par riadkov niszsie sa riesi ta ista problematika .

Daj si pod seba uterak , boliet ta to bude , ale musis si tym prejst .