Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

farbenie vlasov - cierny sampon ?!

Príspevok v téme: farbenie vlasov - cierny sampon ?!
wikush

baby, potrebujem poradit.. chcem vyskusat ciernu farbu, ale dost sa jej bojim..
tak keby som si dala na stredne hnede farbene vlasy {ake mam teraz} cierny zmyvatelny sampon, ci by mi to vobec chytilo na cierno {kedze to je len sampon} a ked hej, tak ci by sa potom ta cierna farba dala zmyt na povodnu svetlejsiu, alebo by mi ostala velmi tmava hneda.. ja viem, ja mam ale probleemy :}, ale cierna ma velmi laka

monro

Wikush, kde do zohnala Garnier Herbashine? U nas som ho nikde nevidela. Viem, ze Garnier ma este jeden sampon, tusim Movida, ale ani ten tu v SK nemame.

wikush

takze pre vsetky co maju este pochybnosti:
dala som si garnier herbashine sampon odtien brown black - najtmavsi, chytilo mi pekne na cierno a po styroch umytiach mi farba schadza na hnedo, takze baby, smelo do toho :}

mnamka257

sampony vacsinou nezafarbia celu hlavu-nechaju tam flaky.su dobre ked tak na vyrastajuce vlasy.a co sa tyka zmyvania samozrejme ze ho nezmyjes hned po jednom umyti-trva to dlhsie...vyskusaj radsej farbu ako mas nieco pokazit...drzim palce :)

kasparatia

ja som si davala tiez cierny sampon ale moje vlasy moje svetlo hnede skor spinavy blond a chytilo mi to tak na tmavohnedo sem tam cierna a vymylo sa to asi tak po 6 umytiach a ked sa sampon vymyval po kazdom umyti som mala vlassy inej farby dokoca aj odtiene zelenej..ale radsej by som ti neodporucala davat ciernu farbu len ked sa ti nebude pacit alebo nevide tak ako by si chcela dost tazko sa odstranuje ..akor by som povdala ze tej farby sa nezbavis

laurikaa

Tak ja mam tieý stredne hnedé vlasy, podla niektorých čierne, ale take dosť nevyrazne podla mna a tak som chcela čierne. nechcela som farbu ,ale sampon tak som vyskusala tie take v sáčkoch. vyskušala som a nič, druhýkrát a zase nič. proste vobec nechytilo.Tak som vyskušala loreal-casting creme gloss. je to udajne preliv-niečo medzi farbou a šamponom. Vyzeralo to no čo ja wiem, dalasomsi modročiernu. Aaale.. zišlo to po 3. umytí.No naozaj po tertom umyti som mala zas svoje povodne vlasy. priznávam že mi aj trochu odlahlo, už som sa bála že budem musieť isť na topranie vlasov a podobné veci. Ale zas ma nudí moja farba a tak idem zas na ten Loreal ale teraz si dam ebenovu čiernu:)

anuliq

ahojte. tak ja mam vlasy taze hnede a by som cela skusit tmavy sampon na vlasy ...........ale bojim sa tho ze mi to nepristane . ale cierna farba ma tak laka .. ale strasnee ..tak nieco poradteeeee

vevericka

ja som ho mala (strasne davno takze si fakt nepamatam znacku ani)..mam tmavsie vlasy a dala som si ciernomodry..chytil v pohode, ale musela som pouzit dva( mam velmi dlhe vlasy),..farba bola pekna,, a myslim, ze do tych 24 umyti bola prec, alebo aspon teda vybledla tak, ze nebolo vidno rozdiel, ktore su vyrastne a ktore nie:)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

farbenie vlasov - cierny sampon ?! - Fórum - ZDRAVIE.sk