Vyrazky na ramenach

Príspevok v téme: Vyrazky na ramenach
xenidlo

Un dost rokov mam nepekne vyrazky na ramenach. Su malicke naplnene bielym a teraz neviem ci je to maz, tuk alebo hnis.. daju sa vytlacit. Nie je to akne, ani sa nezapaluju, ale uz mi idu na nervy a chcem sa ich zbavit. Pri opaleni trosku ustupia, ale nikdy nezmiznu uplne. Mam pocit ze ich mam cely zivot. Skusam ucinky zihlavoveho caju na precistenie krvi. Neviem co s tym. Nevie niekto poradit nejaku masticku co sa da volne kupit, resp. co by mala obsahovat, lebo som v zahranici a nie vsetky lieky su aj tu. Pripadne nejake vitaminy alebo tak co by som mala brat?

gadgetka

Ahoj ... Ja som podobny pripad. Dlhe roky som skryvala ramena,dokonca som mala probem vybrat si svadobne saty... a kozmeticky mi to odmietali cistit, ze je to nejaka kozna choroba ... Dala som si urobit testy a zistila som, ze som alergicka na jahody a uhorky ( co som bola ako pubertacka a neskor mi to preslo). Doktorka mi povedala, ze mam skrytu alergiu na potraviny, neprejavuje sa velkymi cervenymi flakmi ako pred 20 rokmi, ae takymito pupencami na chrbte a ramenach. Odkedy si davam pozor na to, co jem, stav je lepsi ... Skus sa nechat otestovat, moze to byt alergia ...