Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pre Adamakrta- kurkuma

AdamKrt

Nedala si tam toho vela ? Kurkuma sa dava bezne aj do kremov...

Ale vsak sa to nemusi davat nonstop, povedzme das si to po obede a do rana uz hadam zlta nebudes. Mne ked sa to dostalo na ruky, dalo sa to normalne umyt...

cajik

No..vypit som sa to neodvazila..a po aplikacii na tvar som viac ZLTA ako pupava..a zmyvam to snad 10krat,co vobec nie je lahke..takze ma to po 2 pouzitiach prestalo bavit..

AdamKrt

No po tyzdni, by som uz rozmyslal o vysadeni, po dvoch uz urcite. Pise sa, ze ked sa predavkujes, mozu byt problemy so zaludkom.

Pokial to nepotrebujem, nemienim to skusat. Pokial nieco zaberie, zafunguje, tak po par dnoch s tym prestanem. Naco to uzivat stale, nie ?

Neviem, mozno je OK i dlhsie, ale ak to mas ako s antibiotikami, tak tam Ti balenie tiez vydrzi zhruba tyzden a ked predpisu znovu, tak povedzme maximalne este jeden tyzden. Mne by sa nepacila myslienka, ze mi to nici crevnu mikrofloru.

Ale inak, keby to zas clovek vyrovnaval tym, ze bude jest bio jogurty s crevnou kulturou, ci acidofilne mlieka...

AdamKrt

Pokial sa to chova antivirovo a antibakterialne, tak pri dlhsom posobeni Ti to moze zlikvidovat aj crevnu mikrofloru, co Ti oslabi imunitu.

Neviem, ale i cez jej dobre ucinky by som sa dlhodobeho uzivania trosicku obaval, aby si telo na to nezvyklo, ak to chces uzivat vnutorne ako pitie.

To mas ako s liekmi - tiez ich neuzivas stale...

cajik

www.homeopatie.cz

"Také kurkuma je vynikající tonikum, obvykle doporučuji užívat třikrát denně lžičku kurkumy rozmíchané ve vodě."

AdamKrt

No neviem, mozes si dat nejaku kúru, ale dlho by som to nebral z vnutra. Organizmus ma aj rozne pomocne mikroorganizmy v traviacom trakte. Ak to zahubi aj tie, tak sa oslabi zas imunita. Hovori sa o nej, ze to je prirodne antibiotikum, ale nema take ucinky neziaduce.

V Indii sa dost casto pouziva. Ale osobne by som si na to nezvykal, pokial to neni nutne.

Kurkuma farbi, to je iste. Mozes si to vyskusat niekde na rukach, alebo kde to neni vidiet a uvidis, ako to bude posobit, farbit. Ved ono predsa, ak to ma liecit, tak nieco na tej pleti musi ostat, musi sa to vstrebat.,,,

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pre Adamakrta- kurkuma - Fórum - ZDRAVIE.sk