Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Očná protéza

slepuška

Dobrý deň, doteraz som mala dobré skúsenosti s výrobou očnej protézy v Košiciach, ale chcem upozorniť, že p. Kalapoš vám urobí len jednu novú a druhú ( chodila som tak raz za dva roky ) vám vráti starú použitú....,prichytila som ho pri čine, keď mi už druhý krát vrátil starú použitú a preto si na to treba dávať pozor, alebo radšej si nájsť nového výrobcu. Ja po týchto negatívnych skúsenostiach určite. Pekný deň

LUSSI123

MOJ SYNCEK MA 7 ROKOU MAL NADOR NA OCKU !BALI SME SA AKO TO BUDE KED TAM BUDE MAT AKO SA HOVORI UMELE OKO !ALE PAN PRIELOZNY V BRATISLAVE NAM SPRAVIL TAKU ZE SA TO NEDA ROZOZNAT ,JEHO PRISTUP A ROZPRAVANIE SA DIETATOM KLOBUK DOLE !TAK ZE VRELO ODPORUCAM !!!NEMUSITE CHODIT DO ZAHRANICIA NIKAM INAM LEN SA STACI OBJEDNAT A UVIDI TE SAMI !!JE TO SKVELI ODBORNIK!!!

kyklop

V 92hom som mal uraz na lave oko a odvtedy nosim ocnu protezu. Moja prva proteza bola sklenena aj druha aj tretia to znamena ze som bol nesikovny tak ma moja ocna poslala do Kosic kde som dostal od vyrobcu na pockanie akrylovu neviem ci je to spravne ale urobily ju za hodinu a perfektne neda sa rozoznat ktore je proteza a prave zive oko nemusim sa bat ze sa rozbije pri manipulacii s nim.Bohuzial sm zabudol ulicu ale vas/a doktor/ka mozno budu adresu vediet samozrejme ocny doktor je to na sidlisku v bytovke asi 4-5 zastavok od zeleznicnej stanici.

JednoOčka

Dobrý den,

všem nositelům očních protéz bych ráda představila nový web zabývající se právě tím lidským přístupem k nošení očních protéz Život bez oka - www.zivotbezoka.cz. Doufám, že Vám to všem pomůže. J.

guzman

Dobry den ja som prisiel pri uraze o prave oko ale este ho mam hybe sa mi ale kozmenticky to neni pekne a trapi mato. A chcem sa spytat ci by som to znasal tu protezu ja mam strach pred tym vyberanim a ked clovek ide spat musi to nechat vonku ?. Neviem ci to zvladne psychicky alebo mi to pomoze ze to bude krajsie. Dakujem za ochotu ked mi odpisete. A chcel by som vediet ci budem spokojnejsi. KDO MA SKUSENOSTI A VIE MI PORADIT OVZYTE SA DAKUJEM

slepuška

dobrý deň, každí máme svoje skúsenosti s výrobcami očných protéz, aj ja som bola v Ba na Gorkého 11 a nebola som vôbec spokojná, včera som sa vrátila z Košíc od p. Kalapoša, tel.0905277090 a som nadmieru spokojná..., radím vyskúšať

laci straka

A na Zahradnicku vobec nemusis ist je to blbost ze by tam robili oč.prot.je to zdravot.skola a nie ocne.a robia to aj v kosiciach ale vela ludi ktorym to robili tam dosli do bratislavy k Prieloznemu.Bol som pri tom osobne ked dosla slecna a oko mala urobene ako duha no proste nemala tam svoj otien oka . ako sa hovori z vychodu ani prasa nie je dobre.

laci straka

ocne protezy robi pan Prielozny ,Gorkeho 6,bratislava tel.02/54131079 je dobry ja tam chodim uz 26 rokov.je to odpoved pre aaabbbccc

jasnovidka

skus kontaktovat LABOP - Výroba a aplikácia očných protéz. Ťahanovské riadky 31, Košice
055 6324 820, labop-ocneprotezy@eccenet.sk

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Očná protéza - Fórum - ZDRAVIE.sk