dá sa to uz zistit??

Príspevok v téme: dá sa to uz zistit??
Sabínka20

chcela by som sa spýtat baby.... s priatelom sme spolu spali... a stala sa taká ,,nehoda"....ved viete... ono by to ani nebolo také hrozné...keby som ostala v tom...ale je tu hácik... idem ku gynekologovi, pretoze ideme na dovolenku...a chcem aby mi predpísal tabletky na oddialenie menstruácie..pretoze na dovolenke by som mala mat...lenze kedze by som náhodou bola tehotná...tak nechcem aby to ublízilo malinkému...ja viem, ze sa ho mám nato spýtat, ci nie som náhodou v tom, ze nech ma vysetrí.... lenze vysetrenie bude len po 7 dnoch od ,,nehody"....tak sa chcem spýtat, ci aj za taký krátky cas sa dá zistit tehotenstvo....prosíím...poradte mi...DAKUJEM

janka88

Sabínka20 ahoj. ten duphaston je asi len na predpis a najlepšie by bolo keby si sa poradila s lekárom.Ten duphaston predpisuju lekári aj na udržanie tehotenstva. Na voľno ti to asi nepredaju

Sabínka20

takze môzem to uzívat aj keby som bola tehotná?? neublízi to malinkému???? a dá sa to kúpit volne, alebo treba íst za gynekologom aby mi to predpísal?????

slniečko11

Sabínka20, ak by si bola aj tehotná,tak môžeš na oddialenie menštr. užívať DUPHASTON.Ten užívajú aj tehotné a užíva sa aj pre oddialenie menštruácie.Ja som ho užívala na oddialenie 2x a menštr. som dostala až po vysadení tabliet.Ahoj

haloooo

tak drzim palce,vies co,nech si teda tehotna uz teraz,nebudes mat problem so svojimi dnami cez dovolenku a budete traja stastni prestastni dovolenkovat :O)papa

Sabínka20

haloooo...dakujem velmi pekne...hej..bábätko by som velmi moc chcela...len teraz to nejako divne vyslo, ked ideme na tú dovolenku...ale pre istotu sa radsej spýtam...a ked budem tehotná budem najstastnejsia na svete...dakujem za názor...

Sabínka20

tabletka po?? ved som napísala, ze bábo by nám nevadilo....tak co to splietas??? a s priatelom sa chceme toto leto zobrat....len pre info

haloooo

vybornasom-az taka vyborna asi nie si-CITAJ-ona to babo by mozno aj chcela-ale je tolko zodpovedna,ze sa pyta,ci by v propade tehotenstva neublizila plodu,ak je uz tehotna po uziti tabletiek na oddialenie menstruacie

Sabinka,neviem ti poradit,najlepsie urobis,ak pojdes za svojim gynekologom a vsetko mu povies,co sa stalo a z coho mas obavy.on uz bude vediet,ako postupovat-mozno z krvi podla ludskeho chrioveho gonadotropinu by sa to dalo zistit,aj sliznica maternice.mozno nejake zmeny-ak si tehotna uz budu pozorovatelne,pekny vecer