Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

CHLPOČKY tam dolu

Príspevok v téme: CHLPOČKY tam dolu
chlpatuniatk

ahojte dievčatá... potrebujem sa uistiť či je to normálne či aj uvas je tak... totiž zdá sa mi že v oblasti bikin nejako privela zarastam..
vsimla som si to ked som mala kratunke šortky a sedela som na zemi a pozrela som sa tam, blizko ritky smerom k vnutornym stranam stehien uz su tie chlpky...

Kana

bibina666: tie vyrazky...zrejme ti zarastaju chlpky. To je uplne normalne a deje sa to vela babam. Treba pouzit nejaky krem, ktory je na to urceny alebo aj calciovu mast :) ta pomaha tiez.
a chlpky ti budu vytrcat z plaviek a nohaviciek stale, pokial ich neoholis alebo sa ich nejak nezbavis :D ale neboj tento problem mame vsetky :D

bibina666

Poradte mi prosiiim...mam take mensie problemy s tym, ze ked sa tam dole oholim (holim sa iba ziletkou :D ) tak sa mi urobia strasne bolestive vyrazky v okoli bikin neviem co s tym...neviem preco ale zda sa mi,ze mi tam rychlo rastu chlpky a tiez ma to boli mam to take citlive, tak musim pockat dlhu dobu kym mi nenarastu take vacsie aby som si to mohla oholit, skor nemozem, lebo ma to velmi boli neviem ci to je normalne..a este mam jeden problem :D zda sa mi, ze v oblasti bikin ( tam na kraji pri stehnach ) mam vela chlpkov a ked mam plavky alebo nohavicky tak mi to vidno :( neviem ako sa mam toho zbavit je to skarede :( si pripadam ako opica :D prosiiim poradte mi neviem co mam robit :'( Vopred dakujem

nuda nuda

tiez chlpana
ano skusala som tam dolu opilcu ale nic onicom... nerozpustilo vsetky, sem tam ostal nejaký a rastie to skoro tak isto ako po ziletke, navyse opilky blee nevonaju mi
ten isty efekt ako ziletka, akurat ze na to celu vecnost cakas...

severanka

chlpatka: ak sa holíš žiletkou, tak ti to nevydrží nikdy dlhšie ako max. dva dni, ale aj mne väčšinou len jeden deň...
ale inak, nič v zlom samozrejme, ale v tvojom veku by si sa možno ešte ani nemusela holiť...

tiež chlpaňa

ahojte baby...neskušali ste nahodou peny ,ktoré odsrtaňujú chlpky? napr opilca,weet a tak? ja som vyskušala opilcu v podpazuši mala som to tam mrte dlho mozno aj pol hodinu aj viac..a nič...

chlpatka

je to hrozne som sice mladsia ako 13 ale uz teraz zarastam a hlavne na ritke:( neviem ako si to holit:(a stale mi to na suske rastie jeden den sa oholim a na druhy den mam zase no horor proste:(

chlpana

ja som chlpata ako opica. aj tam dole aj na ritke a riadne.. a sa mi zda ze cim dalej tym viac.. chcem si to dat oddepilovat voskom ale ta bolest uf..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

CHLPOČKY tam dolu - Fórum - ZDRAVIE.sk