Fit lopta a jej účinky

zuzanka65

Mne ju práve "priniesol Ježiško". Práve na nej sedím. Je to neporovnateľné so stoličkou. V časopise Zdravie bolo nedávno zadarmo priložené DVD cvičenie na fit lopte, včera som to skúšala, no nechystám sa chudnúť s fit loptou, ale aj tak je to skvelá vec.

SHAKTI

katarina schudnut ani nie, ale velmi rychlo sa daju vypracovat svaly- napr. spevnit zadocek, stehna, prsia, ruky a ako uz bolo spominane je vyborna na chrbticu a tiez sa daju na nej robit brusaky. Uprav stravu a cvic kazdy den uplne staci 10min. ucinky uvidis na obleceni.

flower

fitlopta posilnuje chrbtove a brusne svaly, sluzi pred poskodenim chrbtice, zlepsuje postoj tela a tiez zvysuje pruznost tela - zlepsuje jeho drzanie, formuje postavu - urcitymi cvikmi a taktiez sluzi pri rehabilitacii po urazoch chrbtice. a tiez nam fitlopta moze pomoct pri odburavani stresu:) no a dobre je, ked ju pouzivaju deti a aj tehotne maminy. a tu najdete dobre cviky s pomocou fitlopty: www.mj-oatv.estranky.cz

poliewoocka

-odkaz odstránený- S fitloptou velmi neschudnes,na to su kardio cviky s ktorymi sa zapotis.Fitloptou si spevnis telo a je vyborna na chrbticu.

valeri

Fitlopta je super vec - hlavne pre tych, co maju sedave zamestnanie, ako ja napriklad:-). Presedim v praci cely den pri PC. Vecer si rada na nej zacvicim alebo ked som grogy, tak sa na nu zvalim a relaxujem:-) Kupila som si kvalitnu, bola trosku drahsia ale opatilo sa. Drzi, vobec nesfukuje a bol k nej prilozeny plagatik s cvikmi. ( zaujimava stranka: www.pomocky.sk )

mimina

No môj názor na fit loptu ...je to výborná vec na vybúrenie..odreagujem a vybláznim sa na nej ako malé decko..cvičím sem tam aj podla knižky ale väčšinou sa len tak hojdám,skáčem,vymýšlam na nej hlúposti a fakt sa vždy riadnezapotím a vybláznim..je to skvelá vec ...

vita

Ahojte, neviete mi náhodou niekto poradiť kde na internete by som mohla nájsť nejaké dobré cviky na fitloptu? Ak náhodou viete, píšte prosím na môj mail. Ďakujem