Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mám problém so žalúdkom

Príspevok v téme: Mám problém so žalúdkom
edy29

mám zdravotný problém, a chcem sa poradiť! nechcem ísť k lekárovi, pretože sa tým začne jeden nekonečný kolotoč a aj tak nikto nič nezistí.....
už asi piaty deň mám problém so žalúdkom teda si je to žalúdok, ale nie je to také ako keby vám niečo uškodilo ale je to taký pocit ako keby som sa celý deň vozila na kolotoči, mám ho taký ako keby prevrátený. ten pocit mám celý deň ale pár krát za deň sa to zhorší až na tú závrať! nie je mi vyslovene na vracanie, ale je to nepríjemné a naozaj sa mi to ešte nestalo a ťažko sa mi to vysvetľuje! aj preto s tým nechcem ísť k lekárovi, aby si o mne nemyslel že som hypochonder!
díky! a sprosté komentáre si prosím odpustite....

roloboda

edy by si sa cudovala... ja som mala tiez taketo divne stavy, nevedela som, co to je a iba pre istotu som isla k lekarovi...
a bol z toho zapaleny zaludok...
nemala som bolesti, ale ako ty hovoris, ako by som sa cely den vozila na kolotoci.. no proste bolo mi divne... radsej chod k lekarovi a nezanedbaj to!

edy29

asi ste ma zle pochopili, ale ja nemám pocit, že môj žalúdok by bol zapálený alebo že by som mala problém s kyselinou, to by som rozoznala. sú to len také nevoľnsoti, závrate, preto som sa skôr priklonila k tej tehotnosti...ale Ivka píše, že to asi ne je z toho! ale zápal a kyselina to určite nie je.

RNG

zapaly zaludka nie su z prebytku kyselin, ale z nedostatku, ked kyseliny nepotlacia rozne mikroby, ktore sa nam do zaludka dostanu. Tie vyvolaju zapaly stien, dostanu sa cez zaludok do tela a vyvolaju hromadu roznych chorob.
V zaludku vyvolaju kvasenie a zahnivanie jedla, co produkuje plyny, ktore nasilne otvoria uzaver medzi zaludkom a pazerakom, ked sa potom obsah zaludka natlaci do pazeraku. A hoci sice slabo kysly, predsa len pali pazerak, ktory nie je stavany na obranu proti kyselinam ako je zaludok.
Zaludok je vystlany zaludocnym mazom, ktory je kyselinovzdorny. Takze poskodenie zaludku od prebytku kyselin je zamerne rozsirovany mytus a dnes uz davno dokazana loz.

Ivka 1

Nemyslim,ze budes tehotna. Skor je to hormonalna nerovnovaha a z toho mozes mat aj to tocenie hlavy. Vysetrenie u gynekologa ukaze viac.

edy29

práveže ja som po tej vyvolávačke dostala menštr. a podozrivo rýchlo, asi po dvoch dňoch! ale bola divná, prvé dva dni veľmi slabá a potom silnejšia ale dosť bolestivá, ale zase veľmi krátka!
myslíš, že aj keď som ten menzes dostala, tak by som mohla byť tehotná?

Ivka 1

Ak si po vyvolavacke nedostala mentruaciu,kludne to moze byt tehotenstvo. Gynekologicka ta moze poslat aj na vaginalne sono, tam by sa malo zobrazit aj to,co sa jej na vajecniku zdalo divne.

edy29

tá kyselina žalúdočná mi veľmi na to nesedí, ale ten tehotenský test možno skôr. ale bola som pred poslednou menštruáciou, ktorá bola 24.5. u gynekol. na kontrole, a povedala mi len že to v jednom vaječníku "nejaké divné" a dala mi injekciu na vyvolanie menštr. a teraz v piatok idem na kontrolu zas....ale nijaké iné príznaky nemám.myslíte že by to aj napriek tomu mohlo byť tehotenstvo? na tehot. test sa veľmi nespolieham!

agaven

no bicarbonu tu už mas a zaludocny caj a ak nic tehotensky test to som mavala aj ja ale bola som mesiac aj cosi tehotna to je moj nazor

AdamKrt

Nemavas vela kyseliny v zaludku ?
Kavova lyzicka sody bikarbony do pol pohara vody a o chvilu by to malo prestat. Samozrejme, ak je tam zapal, poskodenie stien kyselinou, bude este trvat, kym sa Ti to zahoji.

Mozes pit aj zasaditu mineralku Fatra. Ta neutralizuje kyselinu v zaludku tiez.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mám problém so žalúdkom - Fórum - ZDRAVIE.sk