Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zmysel života

ta3

zmysel zivota je siroky pojem, ale myslim si, ze clovek by mal mat stanovene priority a ciele, ktore chce v zivote dosiahnut, len tak ma motivaciu zit a nepreslapovat na jednom mieste, vzdy by tam mal byt jeden hlavny ciel a vela drobnejsich a ked sa ciel naplni, stanovit si dalsie, clovek bez cielov je ako plachetnica uprostred mora v bezvetri, cize totalne strateny, kedy ma pocit, ze vsetko je stratene a niet preco zit, krasnym predsavzatim je napriklad tuzba po duchovnom raste a jej naplnanie, clovek sa tak stava lepsim, sebavedomejsim clovekom, co ho zase spatne naplna spokojnostou a stastim

jajka001_

ja stale dufam ze to bude lepsie...asi som naivka ale co uz. aspon nieco nove zazijem kym umriem. ved ked umriem tak uz nic nove nezazijem. a na stare kolena, ak ma nepostihne Alzheimer, tak si budem moct aj zaspominat. a ozaj, vraj nikdy nelutujes to , co si spravil, ale to co si nespravil. stoji za zamyslenie.
venuj sa tomu co ta bavi nech je to cokolvek.

wowo1

zivot nema len jeden zmysel. definovany.zmyslov je viac treba si najst ten svoj, a hlavne zmysel nie je nieco staticke a definitivne, je to cesta

nikuška1

ja som dlho nemohla nájsť zmysel života, ale teraz to viem už presne... pomáhať ľuďom... proste vo všetkom, čo potrebujú (v rámci mojich možností, samozrejme). Keď niekomu pomôžem, tak ma to naplní šťastím a viem, že tu nie som zbytočná, lebo ten človek sa má kôli mne lepšie... :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zmysel života - Fórum - ZDRAVIE.sk