Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mala som sex po polrocnej pauze..

Príspevok v téme: Mala som sex po polrocnej pauze..
Kellea

Mozno sa bude mnohym zdat tato tema opat primitva ale chcem sa opytat. mala som sex po polrocnej pauze. Moze to sposobit meskanie menstruacie? Alebo za tym moze stat aj vnuorne poranenie posvy ktore som mala?...Co sa sexu tyka,chvilku bol bez kondomu ale potom sme ho nasadili. Partner do mna neejakuloval.Vdaka

škatulka

Sú tomu 3 týždne,čo som spontánne potratila, ale aj ma čistili. Chcela by som sa spýtať, či je v poriadku, keď ma ešte pobolieva v podbrušku a občas po malej potrebe je na toaletnom papieri troška krvi? Ďakujem

siu4

myslim si,ze to moze mat vplyv na meskanie menstruacie.Ja ked som zcala mat pohl.styk,tak to chvilu trvalo,kym sa to dostalo do normalu.A takisto aj moje zname,co poznam.Takze v pohode

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.