Lubim DVOCH...

Príspevok v téme: Lubim DVOCH...
broken

S priatelom som 2roky,mame sa radi. Pred mesiacmi som sa zahladela do jedneho mladika a samu seba udivujem aky ma na mna vplyv jeho pohlad.Denne ho stretavam a vyhladavam jeho pritmnost-to je obojstranne!!!, viem ze sa mu velmi pacim. A obavam sa co sa stane ked sa blizie / osobne spozname. Laka ma ho spoznat blizsie, ale zaroven sa obavam kvoli mojmu vztahu.
Viem ze to znie ako pubertalne problemy, ale srdce vie poskocit aj vo vyzsom veku-mam 30.
Citim ze ma laka a pritahuje... a viem ze aj ja jeho...

niekto...

2 roky a 4 mesiace som bola s jednym chalanom.Bolo nam dobre,kym uz nebol tak ziarliwy,ze ani s kamoskami som nemohla chodit ani von ani na diskoteku,..Nechcel ani mysliet a to ze by sme asi nieked rozisli,ale ja som dalej newladala,hlaw tem sex..pri kazdom som musela sryva swoje slzy...Ale uz je konec,pred dvoma mesiacmi som sa na nete s jednym zoznamila.Pisali sme si 5 dni,potom sme sa stretli...bola to laska na prwy pohlad je mi s nim dobre...konecne sa citim w bezpeci a viem ze pri nom sa trapit nebudem...

broken

LE - dakujem za nazor. viem, je pravda co pises... A vazim si tvojich slov.
Aj Brunca ma v tomto svoju pravdu, co ak ten `novy` je ten pravy? co ak on je moja zivotna laska?
Vies, aby sme mali jasno, ja sa nechystam podviest svojho partnera, tym by som zranila viac seba ako jeho...Uz to, ze mam v hlave ineho ma zrana voci mojmu partnerovi,,,ale je to proste silnejsie. Ak by som sa uz predsa len rozhodla pre toho druheho, jednala by som cestne na rovinu.Nie podvodom a klamstvom.
Mam rada svojho priatela a o to ma viac boli, ked si uvedomujem ze mam plnu hlavu toho druheho.
Vazim si vase nazory a dakujem. rada privitam viac pismenok, pa

le

BLBOST, ani nevies ako tym ublizis svojmu partnerovi a ked zistis ze to bolo len poblaznenie, tak to bude bolit aj teba. asi vas vztah zisiel do stereotypu a to ta podvedome ubija a chces nieco nove, nieco ine a nie stale to iste.. radsej nieco podnikny so svojim terajsim partnerom, pokecaj s nim, zajdite na dovolenku, experimentujte v sexe..
mna partnerka podviedla, no zistila ze ten dotycny sa mi v sexe vobec nevyrovna a nieto v inych oblatiach a ze z jej strany to bolo len velke poblaznenie. chcela toho chlapa skoro pol roka, az raz na party bola s nim a skoncilo to v posteli, sa este mesiac stretali a ja som to zistil, uz po tej oslave som citil ze nieco nie je v poriadku a coraz viac to bolo horsie.. ked som to zistil sa rozplakala a ze ma miluje a ze s nim uz pred dvoma tyzdnami skoncila.. no smola pre nu i pre mna. doteraz je sama a ja som si nasiel mladsiu babu s ktorou si nesmierne rozumiem, aj som jej tak trochu za to vdacny, inac by som nestretol moje zlaticko :) ja by som taku hlupost neurobil, kvoli sexu, ci poblazneniu si predsa neznicim vztah!! nechcem ublizit svojej drahej a ani sebe! no je to na tebe.. a co ak raz budes matka, podkopes manzela, pride rozvod a deti budu trpiet kvoli tomu ze ich matka se vyspi s kym sa jej zachce..

brunca

teraz co napisem bude hnusne a urcite sa hned do mna vsetci pustia ale je to moj nazror- tak si ho nezakazuj!!! uzi si s nim aspon zistis o com to cele je-ci je to len vasen alebo laska- zistis co chces viac,co ma pre teba vacsi zmysel.takto sa to mozno nedozvies nikdy.a co ked prave on je ten pravy? lutovat mozes v zivote len to co si neskusila!!! v zivote sa nestava nic nahodne-kazdeho cloveka ktoreho v zivote stretneme ma nam cosi odovzdat a ked nam to odovzda odide.mozno ten druhy muz je tu preto aby si si uvedomila co mas v tom prvom-vo vztahu.skus a uvidis. a daj vediet.drzim ti palce.ak skusis samozrejme aby sa to ten prvy nedozvedel.

broken

dakujem Brunca, ja som si toho vsetkeho az moc vedoma a i napriek tomu sa srdcu rozkazat neda. je to silnejsie ako ja a udivuje ma to...
Moj priatel absolutne netusi ze myslievam na ineho, asi by ho to pekne ranilo-teda urcite a ublizit mu nechcem. Sama sebe zakazujem, ale to sa proste neda. denne ho stretavam a nese pohlady hovoria za vsetko.

brunca

vies definovat vasu pritazlivost??? je to len vasen alebo laska? ak je to len vasen tak sa rozhodne neoplati koli tomu zahodit svoj vztah.ak v tom vztahu samozrejme je este laska.dobre si to premysli,aby si koli chvilke rozkose nestratila vsetko krasne co mas a co ma buducnost.