Zapal...

Príspevok v téme: Zapal...
Duck_B

... Mal som nechraneny pohlavny styk, par dni dozadu, po ktorom som mal trocha odrety penis... To by bolo v pohode, ale zacalo to trocha svrbiet a palit, a navyse sa okolo rany zacal tvorit biely maz, ktory aj po umyti je po niekolkych hodinach spat, predkozka zacina dost napuchat... Mate s tym niekto skusenosti?

Duck_B

niekto // jj rano idem ku obvodnej lebo potrebujem papierik a potom ma uz posle... :) dufam ze to bude bez nasledkov...

"... ja by som si to vydezifikoval ..." :) neni to moc prijemne :) lahsie sa to hovori ako by si to mal sam a bojis sa aby si tym nieco nedodzubal :)

niekto

canesten je vo forme kremu na nohy aj v intravaginalnej forme ci je aj premuzov to neviem spytaj v lekarni
ja by som si to vydezifikoval

a btw isiel by som ku koznej :o)

Duck_B

Moc tomu neverim.. je tam stale ranka... davat tam nejaky gel, a najma na genitalie... predkozka je dost opuchnuta... toto zeby sposobili nejake kvasinky? ... sa mi nezda :/

tip

Duck Canesten je aj na mykozu, kvasinkove infekcie. Teraz nemaj ziadny styk s priatelkou, aby sa to stale neprenasalo medzi vami. Kup si Canesten a pravidelne sa natieraj asi aj 2x denne. Ak sa stav nezlepsi, chod k urologovi.

Heinz-klátil

h :) mna by zaujimalo ako sa da penis oškreť pricviknut, odtrhnut, zlomit atď...
to včetko sa da ale oškreť?
to si ho takal po zemi? :D