Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť v podbrušku pri sexe a tak....!

Príspevok v téme: Bolesť v podbrušku pri sexe a tak....!
Tinee

Včera som sa s priateľom milovala, no po 1x som cítila akúsi tupú bolesť v podbrušku.Predtým som nič také nebolo a ani polohu sme nemali inú.Neviem prečo a už asi druhí možno tretí deň ma pobolieva väčšinou praví vaječník a pár dní mi býva tak voľáko nevoľno skoro po celý deň...Neviete čo to môže byť...či sa nemusím báť alebo tak...dík za odpoveď ak bude...

kloe

ahoj...bolesti v podbrusku mavam aj ja.niekedy,nie vzdy.a takisto ma pobolieva vajecnik na jednej strane,doktor mi povedal ze tam nenahmatal nic, na sone mi povedali ze som asi len prekonala zapal,a ze tie bolesti mozu kludne suvisiet s ovulaciou,co mi tak aj vychadza...aj ked niekedy to pocitim aj mimo ovulacie.tak neviem ci prekonavam zapal za zapalom,alebo co.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolesť v podbrušku pri sexe a tak....! - Fórum - ZDRAVIE.sk