Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

od pediatra k všeobecnemu lekarovi

majuska_

ja mozem u mojej zostat do 28 rokov, ale tak dlho neplanujem zostat. nanajvys do 25. a to uz mam 21. ale akoze mozno zoberiem kartu vtedy, kedy aj moj brat, lebo on bude mat 23 rokov, ale az na buduci rok konci inzinierske studium na vyske. takze asi zoberieme vsetci naraz a koniec... a uz mam vyhliadnutu jednu lekarku, ale neviem ci ma vezme. som sa este nepytala. a celkom v pohode ma sestricku a aj ona vyzera mila... proste bola som poprosit ju o recept pre moju mamku (mamka tam chodi tiez k nej) a stretla som ju na chodbe pred jej ambulanciou, ci mozem nechat papierik s liekmi a ona ze ano samozrejme, do dalsieho dna lieky boli na stole... a sestricka (niektore su alergicke na to, ked zaklopes), tak som zaklopala na dalsi krat ked som bola po lieky opat pre mamku a som si myslela, ze nervy chyti, ale uplne zlata bola, ze ked len recept chcem ze v pohode... proste nevyzerala ani, jakeby som jej veceru zjedla ani nic. proste mila aj sestricka aj doktorka.

olčáá

praveže nie som spokojna....a este studujem...ale chcem odist lebo sa mi nevenuje v takej miere ako by som chcela...

neva

Najskôr si vyhliadni všeobecného lekára a spýtaj sa, či Ťa zoberie. Potom chod k detskej lekárke a vypýtaj si zdravotný záznam. Inak ak si s nou spokojná, tak u nej môžeš zostať kým neskončíš štúdium, prípadne až do 26 r. života.
Syn ked skončil strednú školu, tak ho detská lekárka ihned vyzvala, aby si prišiel pre kartu a odniesol všeobecnému.
Dcéra (o 5r.neskôr) ked skončila strednú, tak to už robiť nemusela. Je stále u nej, hoci má už 22r. - ešte študuje.

olčáá

dakujem ti :-) ja chcem preto ist k všeobecnemu lebo si myslim že sa mi bude viacej venovať..u pediatra vyšetruje prednostne babatka a male detičky niekedy sa citim hlupo ked tam chodim ...a prilis sa mi nevenuje

dd

ja som od svojej detskej odchadzala tusim ked som mala 19, odkazala mi po mamine ze dovtedy ma este bude "drzat" ako pacientku, ale ze po 19 si mam hladat vseobecneho pre dospelych..vybrala som si jednu doktorku, uz nepamatam, ako to bolo u detskej, ked som si od nej brala kartu, ale u vseobecnej som jej zaniesla kartu, popozerala, popytala sa ma nejake veci, urobila nejake vstupne prehliadky tusim..ale co s dcerkou chodim k pediatrovi, tak som u neho videla aj svoje byv.spoluziacky zo strednej, ktore maju uz davno po 20tke a aj tak stale chodia este k pediatrovi..asi zalezi na konkretnom lekarovi..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

od pediatra k všeobecnemu lekarovi - Fórum - ZDRAVIE.sk