Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

MEGASKORBICKA LIECBA-TEDA VITAMIN C

Peto T

radca: Či sú megadávky prospešné? Väčšinu akútnych vírusových infekcií je možné vyliečiť do 1-3 dní dávkami 400mg/kg askorbátu sodného 3x denne, intravenózne. To sa mi zdá dosť prospešné.

Ale pardón, to je "len experimentálna" liečba, o tú nikto nemá záujme, veď vakcíny sú tak dobrý biznis, koho už by dnes zaujímala účinná a lacná liečba vírusových ochorení.

Peto T

milan_ba: V nemocniciach všeobecne nedávajú céčko (až na zriedkavé výnimky), a nemocničná strava je chudobná na vitamíny, takže vyčerpaní skorbutickí pacienti potom dostávajú nemocničné infekcie, multiorgánové zlyhania, operačné rany sa nehoja a čas liečby sa naťahuje.

milan_ba

damian: mna by zaujimalo ked si spominal intrvenoznu liecbu ceckom niakej pani. a ja by som chcel vedet kde si sa s tym stretol, lebo v nemocniciach asi infuziami nedavaju cecko.

kosa

prispjevatel radca tunak uvadza zavadzajuce prispevky, podla kotrych len u chorych ludi sa zvysuje potreba vit C, ci inych vitaminov.

to ze prispjevatel radca nema pravdu, eventualne klame, ci doslova nevje o com pise, potvrdzuje aj fakt, ze napriklad sportovci maju vyssju spotrebu njelen vody ale aj energije a je logicke ze aj roznych inych latok.

pre tych ktori maju skutocny zaujem treba pripomenut ze tzv odporucane dene davky su neefektivne.

agaven

dik radca už budem vediet vzdy sa riadim co pisu a no dieta som radsej opatrnejsia co ja ja sa mozem predavkovat mne to nebude vadit haha aspon sa precistim len nechem aby jej nahodou vracanie prehananie atd

agaven

no moja dcera mavala sople davala som35mg a stale mavala až do 14 dni asi tak až mi jedna lekarnicka povedala cojejdavat vit c je to 600.0mg a povedala dajte polku jej a ona už ked dotane soplel od deti tak len ma ho asi 2/3 dni potm sa to zlepsuje inak pretym kaslala ažaž tak neviem zvysila som jej to a zabralo tak neviem ale som jej vdacna lebo stale by to mala sople dlho kasle hrozne atd a teras to prechadz v pohode pri tychto hmlach a tomto pocasi

radca

Peto T,

u lahsej cukrovky si vystaci aj 100% ludi s dietou a bez megadavok vitaminu C.

Popisali ste tu toho vela o tom, ze megadavky vitaminu C by nemali mat vedlajsie ucinky, ale nic , co by dokazovalo, ze megadavky su nejak prospesne.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

MEGASKORBICKA LIECBA-TEDA VITAMIN C - Fórum - ZDRAVIE.sk