MEGASKORBICKA LIECBA-TEDA VITAMIN C

damian

Ano, vitamin C ma dobry vplyv aj na travenie - napravuje kolagenovu strukturu criev a taktiez, hlavne ak je vit C buferovany mineralmi ako vapnik ci horcik, cisti creva. Aj samotny vit C vo vysokych davkach cisti creva - vid hnackovita stolica.

damian

Ja objednavam pre ludi Csaltz z www.nutri.com - 725 g balenie vyjde cca (33 % kedze cena za balik presahuje bezcolnu sumu) 1600 Sk vratane cla, posty a poplatkov za kreditnu kartu. Vsetky druhy vit C su v praskovej forme (okrem jedneho) a bez pridavnych latok.

Pre tych, co uprednostnuju mensie praskove balenia alebo rozne tabletove, objednavam z www.thevitaminservice.com Ked si teda porovnate akykolvek vit C zo SK a s tymi, co som uviedol, ceny a kvalita su viditelne lepsie. Na SK so doplnky velmi predrazene - z dovodu nedostatocnej konkurencie. Na SK ludia platia za doplnky omnoho viac, ako ludia v zahranici a to Slovaci maju omnoho mensie zarobky.

doubledog

dobry caj zo sipok spravis tak, ze nalamane sipky luhujes v studenej vode niekolko hodin.
potom to pripadne mierne zohrej, ak to chces mat teple

femka

ja som si pred tym kupovala megacecko z firmy Multiminerals (inak vyborne zlozenie ma) ale teraz som si kupila v DM drogerii 100% vitamin C v krabicke za 2€ a ten si vzdy zamiesam s vapnikom a citronovou stavou do trocha mineralky....a no ja mam teda pocit ze mi je lepsie aj na zaludok od vtedy nemam ziaden tlak v zaludku a nejak sa mi upravuje aj stolica

Mimi323

Jaaaa, no myslim, že priamo na trávenie ti C asi nepomôže, neviem. Ale C je životne dôležité pre človeka, základná dávka je aspoň 2000mg denne.