nizky tlak

karioll

zufala
pokial sa citis dobre,nic to neznamena,neriad sa tabulkami
treba vela tekutin pit,nie kavu a pivo a pod.lebo to odvodnuje
a bud rada,mozno budes dlho zit.pisem mozno preto,lebo v menopauze ked prestane posobit estrogen,stavaju sa z vas hypertonicky

zufala:(

ahojte.moj momentalny tlak je 108/63..ten spodny je strasne nizky neviete co s tym?jedla som dost aj som pila uz mi je dake 2-3 dni zle :( poradte

mika2365

ahojte,včera som sa išla prejsť a zapálila som si cigaretu a potom mi ostalo strašne zle predtym sa mi to nikdy nestalo, fajčím 3 roky mam 21 rokov no pri tom to neskončilo ostalo mi strašne teplo a nemohla som sa poriadne nadýchnuť a cítila som strašný tlak v hlave, prestala som fajčiť ale zle mi býva nadalej poradte

femka

rozmarinu sa vsak nevzdavaj je to na dlhodobejsie a naraz vela neni dobre....na tvojom mieste by som si spravila striedavu sprchu na prekrvenie a nadopovala sa hlavne ceckom a popripade nejaky multimineral s dobrou vstrebatelnostou...a nemas nahodou malo zeleza?

[zruseny12]

daj si do gogla ZDRAVIE Z BOZEJ LEKARNE a tam si najdes starnku,na ktorej si najdes rady,ake caje mas pit na NIZKY TLAK...

radca

Skus viac solit a viac pit. Nejest sladkosti a nestresovat sa,jest vela bielkovinovej stravy (maso, orechy, soja...), vitamin C, B. Malo by sa to po case upravit.