Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

rozprávate sa sami so sebou? :)

nadinka

ja sa tiez rozpravam sama so sebou, hlavne rano ked stojim pred skrinou s oblecenim, ale aj niekedy ked nieco robim :)
a aj dialogy vediem obcas v hlave a niekedy sa akoze rozpravam s niekym inym, manzel si z toho obcas robi srandu, ale rozpravam sa akoze s vynimocnymi, pre mna vynimocnymi literarnymi postavami, a to ci uz nahlas alebo v hlave... alebo obcas hovorim s obrazmi ktore malujem ale tiez to povazujem za normalne :) mylsim ze to robia vsetci :)

dedy

Tiez sa rozpravam sama so sebou. Najma na prechadzkach so psom. Je to akokeby som hovorila so psom, avsak su to skor len take polohlasne myslienkove pochody, ktore nikomu nepatria, avsak keby ma niekto pocul... ach radsej nie, pomysli si ze nie som normalna :D
v mnohych veciach suhlasim so ShaulaThalit ... napr. ironicke poznamky :)

ShaulaThalit

Ja si myslim, ze je uplne normalne, ak sa kazdy z nas rozprava so sebou samym...
U mna je to takisto tak, a velakrat som si kladla otazku, ci je to v poriadku...
Nadavam si, aj nahlas, aj sa nahlas rozpravam, alebo ked idem po ulici a vidim nieco zaujimave, poviem si tak potichu ironicku poznamku... alebo sa kolkokrat len tak zasmejem...
a vo vnutri? stale vo svojom vnutri vediem monology, vsetko analyzujem...
tak je to u mna. nebooj, nie si sama, je to aj vec toho, aka je kto osobnost..ja som samotarska, preto sa bavim viac so sebou ako s niekym inym.

sway

Tak ja sa zapojim na stranu priatela:-)Ja nekecam sama so sebou,ani som to nikdy nerobila..Maximalne v hlave planujem a riesim veci,pred spanim myslim na nieco pekne,ale rozhovori to niesu.

hm...

psychosranda on povedal, že sa s tým v živote ešte nestretol... asi mu to vytlačím a predložím ako dôkaz... :D

hm...

vau, baby... som fakt rada, že nie som sama... lebo môj priateľ si myslí, že je to čudné a že asi nie som normálna a tak... normálne prednášky... :D tak som mu povedala, že to robí veľa dievčať/žien a že je to normálne a že urobím prieskum, a uvidí, že sa nemýlim... :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.