vysadenie antikoncepcie

denisa

to ivamur: ja som hak brala 6 rokov (regulon), nikdy som nemala nejake problemy a po vysadeni tohto roku som mesiac na to bez problemov otehotnela a teraz sa tesim zo svojho tehotenstva. takze tolko moja skusenost

zuzu1

no ak máte problematickú plet ako ja a vysasíte HAk jednoznačne sa vám vyrážky vrátia, mne sa začala mastiť pleť o niečo viac ako ked som brala HAk, a vyrážky sú na svete aj v dekolte, odporučila by som znač. pleťovú kozmetiku z lekárne.

adi

Ja som ju vysadila pred troma mesiacmi. Prve dva tyzdne ma priserne bolela hlava, mala som krce v podbrusku, ale to sa uz upravilo. Schudla som 3 kg, co moze byt aj nahoda, ale mam mensi apetit. Vyrazky mam ako v puberte, co som cely cas, kym som HAK brala, nemala, dokonca aj v dekolte a na krku, ale myslim, ze to sa casom tiez upravi. Menstruaciu som dostala na den presne, a taktiez pocas nej nemavam vobec ziadne bolesti alebo krce. Taktze fajn.

gjanka

ahojte,ja som vysadila HAK pred pol rokom a este som nedostala menstruaciu,bola som raz na vyvolavacke a nic...teraz som v zahranici a tak cakam...lenze posledne dva tyzdne som zduta,trpim plynatostou a som naladova...moze to byt tym,ze sa mi to vsetko ten zmatok hromadi v mojom tele?mate aj vy nejake zvlastne podobne priznaky?

agina

Ja ked som vysadila HAK, menstruacia mi prisla na dalsi mesiac uplne v poho. Len po vysadeni HAK ma dva dni priserne bolela hlava.Som rada, ze som sa toho svinstva zbavila.

sunnysweetie

ja som vysadila uz davno..najskor mi neprisla..az po 3mes. ale ked sa to dalo dokopy,tak teraz mi uz chodi presne..som z toho happy,lebo pred tym,nez som brala HAK mi chodila ako chcela..
ale uz to svinstvo nechcem a nikdy nebudem brat..
viete o tom,ze ked to beriete,tak mozete otehotniet,ale sa vam udeje samovolny potrat..hanbim sa,ze sa to mohlo stat pocas uzivania HAK aj mne..
je to ohavne :((((

evula

Ja ked som vysadila, prsla mi prva menstruacia po 3 mesiacoch a potom som cakala dalsie 3 ci 4 mesaice a stale nic, tak som isla na vyvolavacku a potom som asi po dalsom mesiaci dostala... ale zas som zacala brat hak, pretoze take stresy zazivat, to je hrozne, takze s tym teraz nemam problem... predpokladam, ze ked vysadim uz nastalo hak, tak to uz tak budem mat take rozhadzane nastalo.. vlastne ja som nikdy nemala pravidelnu menstruaciu, ale urcite to nebolo take zle, ako po vysadeni hak... :_(

Iris18

No ja som počas užívania pribrala asi štyri kilá, no schudnúť nechcem...Vraj je to všetko len naliaté vodou a keď sa antikoncepcia prestane užívať tak všetko sa vráti do pôvodného stavu... :(

izabelka

na mna nikdy antikoncepcia nevplyvala ze som pribrala dokonca raz som ju vysadila a pribrala som 6 kil ktore isli potom velmi tazko dolu na mna to malo opacny efekt