vztah so starsim muzom

Príspevok v téme: vztah so starsim muzom
kachita

Ahojte, chcela by som v ramci fora diskutovat na temu vztah so starsim muzom a vymienat si pocity. Sama takyto vztah mam. Obavam sa vsak, ze nerozlisim urcite signaly prave preto, ze som zaslepena citom. U obavy o nas vztah v preibehu rokov normalne? Alebo to znaci, ze ho nemam dostatocne rada? Dufam, ze toto forum navstivia zeny, ktore maju vztah s muzom o 20 rokov starsim alebo viac.

simonkaaa

a tvoja veticka ´Ved ste trapne, nemate dost prachov na lepsi zivot, tak si hladate strsich muzov. Laska? a viete vobec co to je?´ mimochodom svedci o tej tvojej kulture.

simonkaaa

a aká je kultúra mojho vyjadrovania? Vo všetkych mojich prispevkoch nie je ani jedno vulgarne slovo. Pisem od srdca, niekedy to mozno prezeniem, to hej, ale poviem ti pravdu, ze tieto tvoje nazory, kde v podstate tvrdis ze vztah so starsim muzom je nenormalny, mi fakt lezu na nervy. Ved s niekym ako ty sa ani inym sposobom neda rozpravat.

simonkaaa

..no keď to berieš ako posúvanie myšlienok, tvoja vec. Ja si len obhahujem svoj názor a odpovedám na tvoje otázky ktoré si nám položil, sak si mal vopred napisat ze su len recnicke xixi.

achjoj

Kazdy mame narok na svoj nazor- toto su tvoje slova, ano kazdy, len TY nevies prijat nazor toho druheho.
Neposuvaj mi svoje myslienky, ja sa viem vyjadrovat.

simonkaaa

a toto ma akoze co zase znamenat? Ano ten moj je slobodny a co? Mal vazne vztahy, konkretne dva, z toho jedna zomrela a druha si nasla ineho chlapa, cize ani jeden nevysiel a to ma teraz akoze sediet doma a smutit nad rozliatym mliekom? Jaasne ze starsich pritahuju mlade tela, a je percento muzov ktori maju takyto vztah s mladymi babami len pre sex, ale najdu sa aj taki ktori si zeny vazia a ich naozaj lubia. A v com ma byt akoze rozdiel v tele dvadsiatnika a styridsiatnika? Poviem ti ze ani nejaky dvadsiatnik by sa tomu mojmu nemohol rovnat. A navyse, vie velmi dobre a kde a ako sa doknut zenskeho tela. Ale ja teraz nechcem rozoberat sex.. Naivna nie som, a pytal si sa ci vieme co je to laska. To ako si vlastne dovolujes napisat nieco take ze nevieme co to je? To si myslis ze len preto, ze som sa zamilovala do starsieho muza, tak mi ide len o peniaze alebo co? Mala som viacero vztahov a o laske by som ti tu mohla pisat romany. Naivny si mozno ty ked vidis svet len cierno-bielo a hadzes vsetkych do jedneho vreca bez toho aby si do tej veci videl.

achjoj

Ja vsetko citam pozorne, jasne ze kazdy ma narok na svoj nazor o tom to tu je!
Dvadsatrocne mlade telo a styradsatrocne telo v tom je nejaky rozdiel ze?To vsetci ti muzi ktori su od vas starsi su slobodni? Doteraz cakali len na vas? Boze ,boze tolka naivita, v dnesnej dobe.

simonkaaa

Achjoj, este raz si precitaj moj prvy prispevok a pozorne. Lebo ty si PRESNE ten typ cloveka, s ktorymi so mala pocas vztahu problem, ze si na nas ukazovali prstom. Chvalabohu som si uz na to zvykla a beriem to uplne normalne, ved kazdy moze mat svoj nazor ze? ...

achjoj

Ano nepochopitelne, mlada chce prachy a zabezpecenie a ten stary chce mladu kocicu ne sex! O com to tu stale tocite? A stale si nieco nahovarate? Ved ste trapne, nemate dost prachov na lepsi zivot, tak si hladate strsich muzov. Laska? a viete vobec co to je?