vztah so starsim muzom

Príspevok v téme: vztah so starsim muzom
kachita

Ahojte, chcela by som v ramci fora diskutovat na temu vztah so starsim muzom a vymienat si pocity. Sama takyto vztah mam. Obavam sa vsak, ze nerozlisim urcite signaly prave preto, ze som zaslepena citom. U obavy o nas vztah v preibehu rokov normalne? Alebo to znaci, ze ho nemam dostatocne rada? Dufam, ze toto forum navstivia zeny, ktore maju vztah s muzom o 20 rokov starsim alebo viac.

seera

Je to nadherne kamaratstvo doteraz. Skutocne. Keby bol mladsi, myslim, by sme spolu zostali. Problem bol vo mne. Rovnako ako aj ty, som sa v tom neustale magala. A ak to robis uz teraz, tak skutocne neodporucam.

nena

ahojky...vztah zo starsim muzom nieje nic zle.zena ktora je do takeho muza zamilovana ma pocit bespecia a ochrany,casto tito muzi vedia zenu lepsie chapat jak seberovny......ja som bola tiez zamilovana do chlapa starsieho no mhol bi mi bit otcom.bol to krasne no treba si najst toho praveho lebo nie vzdy zena najde toho chlapa ,ktory jej vyhovuje a opetuje lasku......no tiez nieje pekne ked moc ten partner striedal vela partneriek.........

lilii

Mam skusenost,ze muzi si radsej pridavaju nejake imaginarne skusenosti ale skutocnost je uz uplne ina.Ja osobne sa tiez nehambim priznat,ze muzov v mojom zivote bolo tak na pocet prstov jednej ruky.

babenka

lilii,sak nehovoril o tom ze je neskuseny,ale ze nestrieda zeny ako ponozky,v tom je velky rozdiel,dufam,ze o tom vies.ty asi poznas len tych zivocisnejsich sa mi zda.

babenka

ach,lilii. urcite je to ok,karco. a ta,ktora bude nakoniec tvoja to oceni! a ako! budes pritazlivy prave pre taku zenu,ktora bude mat podobny postoj,toho sa neboj,nech uz sa to niektorym nepaci.tie si tiez maju z coho vyberat,dokonca to maju jednoduchsie.