Bolest vaječnikov = tehotenstvo?

Príspevok v téme: Bolest vaječnikov = tehotenstvo?
Puci16

PRajem pekny den. Asi pred tyzdnom sme mali s priatelkou pohlavny styk. Mal som kondom, cely sex bol kondom v poriadku a dokonca som sa ani nespravil.Ale dnes mi priatelka napisala, ze ju bolia vaječniky, tak ma strach či nahodou nieje v tom. Na druhej strane bolo tyzden chladno tak to moze byt prechladnutie len. Nepocituje žiadne ine priznaky, len tie vaječniky pobolievaju. Myslite, ze by mohlo dojst k oplodneniu??( Hoci logika mi jednoducho vravi, ze bez spravenia sa ako by mohlo ,ze?).

Dakujem za každu reakciu, ktora pomoze a snad ma aj upokoji.

Suzie666

Dobrý fen chcela by som sa spýtať že poslednú dobu ma strašne bolia vaječníky a pred nedávnom som mala s priateľom sex a to sa do mňa nespravil urobil sa mi do zadku a na prsia.Tak potrebujem poradiť čo mam spraviť akú liečbu mam nasadiť je dobre zájsť gynekológovi? za vašu odpoveď ďakujem

dancaBB

ono vacsinou presne v takomto pripade si baby vsimnu na sebe vsetky priznaky tehotenstva...to je zaujimave..ciste vsugerovanie...a po tyzdni urcite zena ziadne priznaky ani nema...a pochybujem ze ked je zena tehotna ze priznakom je bolest vo vajecnikoch...priznaky tehotenstva su uplne ine, a urcite nie po tyzdni drahi moji...nestresujte ked nemate z coho...potom ze babe (nie v tomto pripade)meskaju kramy ked sa stresuje a pritom absolutne nema koli comu...

alzbee

Tak vies...to sme my zeny (nevravim, ze vsetky:)), ale z komara vieme robit somara ako sa hovori...a hned len stresovat...mozno ta len chcela trosku podpichnut, aby videla, ako by si reagoval, keby to bola (nedajboze) realita :-P...lebo aj take veci obcas nam zenam dojdu na um-otestovat vas chlapov :-D :-D

Puci16

Ja viem ludia ale viete. Pridete si domov z internatu, cely natešeni zo spravenych skušok a natešeny na prazdniny a leto a zrazu vam napise toto. Tak vtedy už človeku napadne hocičo, aj to ( v tomto pripade pre mna) najhoršie.

alzbee

Nie je tehotna, lebo nema byt z coho (logika ti dobre hovori:))!!! mozno ona zacala akurat ovulovat, alebo ma pred menzesom alebo naozaj prechladla a zato ju bolia vajecniky...urcite nie z toho, ze by mala byt v tom. Mozes byt kludny:)))

dancaBB

ved to uz pochopte ze ked raz ma niekto kondom od zaciatku do konca...ktory nepraskne, a este sa don nespravi..ze nemoze dojst k oplodneniu..ved spermie nemaju nohy ze by samy povyskakovali z tej gumy...prosim uz to pochopte

tvoja frajerka si vsugerovala ze je tehotna a teraz si mysli ze ma vsetky priznaky..klasika