zena, sport, krasa

Príspevok v téme: zena, sport, krasa
helfire

Caute. Potrebujem vas nazor na tuto situaciu. Mam priatelku som s nou 5 rokov a lubim ju. Ale posledne dva roky pribrala do brucha, zadku a bokov. Zacal som jej nepriamo davat najavo aby trosku viac zacala sportovat. Ale ona na to nechce ani pomysliet. Proste nema absolutne vztah k ziadnej fyzickej aktivite. Skusal som ju dotiahnut do viacerych sportov, ale furt sa kvoli tomu iba nahnevala a zacala vymyslat, ze ju nemem rad taka aka je. Mne nejde ani tak o postavu ako o to aby si vybudovala pozitivny vztah ku sportu, aby ho sama vyhladavala. Viem ze casom to bude horsie, teraz je este mlada a zacinaju s tym byt problemy. Proste sa bojim ze sa mi prestane pacit a bude zle.

sweet_lolitta

ved ok, hovorim, ze sa nemusia rozviest... no otec je stale muz a matka zena a ich sexualita sa nezmeni. Neda sa to zovseobecnit, niekto si povie, ze mu to nevadi, niekomu to prekaza. Kazdy sa rozhodne ako mu je lepsie.

monica gazpio

To, že sa nepriťahujú je nezmysel a že nebudú šťastní, ešte väčší. Lebo rodičia nepozerajú na také s prepáčením debiliny. Vo vzťahu sa riešia iné a oveľa dôležitejšie problémy, ako tá k....... váha.

monica gazpio

Predstavte si situáciu, že keby vaši otcovia sa rozviedli s vašimi matkami, iba preto že pribrali. Čo by ste robili ? Keby mojej mamke toto spravil otec, tak sú už x rokov rozvedení a ďalšia vec, určite by sme sa naňho hnevali a boli by sme 4 nešťastní ľudia. To znamená 2 deti mamka a on. A nebolo by 30 % rozvodov, ale min. 90 %.

sway

Vezmi ju do nejakeho aquaparku na zaciatok.Tam si poplava,spolu sa zrelaxujete vo virivkach,jazdite na toboganoch,nech ide na masaz.Nepoda ziadny sportovy vykon,ale na zaciatok to bude stacit.A vymyslite nieco,co ju bude bavit a ty sa zo zaciatku prisposob.Skuste tenis alebo squash,vodne lyze alebo jej daj ako darcek korcule a chodte ich spolu vyskusat.Urcite ju nenahanaj a neburcuj k nejakym nadmernym vykonom.To sa zacne citit neschopne,tuzbu sutazit a zlepsovat sa musi sama v sebe objavit.Vela stastia:-))Alebo nahovor nejaku jej kamosku,nech jej ustipacne povie,ze pribera a mala by s tym zacat nieco robit,od baby to mozno zoberie lepsie ako od chlapa:-)Na druhej strane si myslim,ze to musi aj sama na sebe vidiet..

zuzic

Lavronne tu nejde iba o lenivost jak pises. je to aj z toho ze je to zdedene a ja sa velmi naozaj velmi snazim a neschudnem:( a ked je baba vazne chora musi brat lieky z ktorych sa velmi pribera, je vlastne podla teba uz odpisana...nema sancu lebo nieje krasna.
a nieje pravda ze obezne zeny su lenive. moja babicka, ked este zila, nemalaa pomaly ani co dat do ust.a bola pri sebe.cvicit nevladala bola po operacii klbov.doktor jej kvoli zdraviu kazal schudnut no neslo to.vsetky predpisane diety nic nezabrali...a bola to uzasna zena a nikdy mi nevadilo ze je pri sebe lebo dolezite pre mna bolo aka je...

barbinka

keď niekto nemá vzťah k športu, tak to je ťažké si k nemu vybudovať ten vzťah. No neviem si predstaviť mať priateľa, ktorý by nemal vzťah k športu. S priateľom hrávame už 2 a pol roka 3-5krát do týždňa tenis po dve hodiny. Keď nám prší, ideme cvičiť spolu. Po tenise, alebo cvičení ešte plávať. Lenže ide o to, že to nerobím kvôli postave, ale kvôli tomu, že ma to baví, napĺňa, že sa neustále zlepšujem a trávim čas so svojim priateľom zároveň.

kamcatko

ked sama nie je inspirovana aby so sebou nieco robila, skuste si najst spolocnu sportovu aktivitu- napr. chodte spolu na rande do posilky. a ked ani to nie ja som pri svojom priatelovi sama zaviedla pravidla, ked on nechce sporotovat, ja sa pohybu nevzdam a potom ho to sameho zacalo trapit a zamakal.