nespravodlivost a velmi velká túzba...

Príspevok v téme: nespravodlivost a velmi velká túzba...
Domi20

strasne moc závidím mamickám, ktoré majú deticky a tesia z nich.... je to velmi krásne, mat taký malý poklad doma a pozerat sa ako rastie....velmi túzim po bábätku...a s priatelom sa on snazíme uz nejakých 8 mesiacov... a stále nic..stále príde tá zlá neocakávaná menstruácia...nechápem, preco zeny, ktoré deticky nechcú ich majú...a tie co po nich velmi túzia ich nemôzu mat...je to nespravodlivé.... a je mi to velmi lúto...uz som sa snazila stále nato nemysliet a uzívat si milovanie...ale stále nic....nechápem preco to nejde, som si myslela ze je to také jednoduché ale NIE JE...Som mladá a zdravá a stále to nechce príst...teraz ideme s priatelom na dovolenku pri more...a dúfam, ze tam sa to podarí....a ked nie.... tak budem z toho zase hotová ako vzdy...uz som zúfalá... neviete niekto ako ,,zarucene" otehotniet???? to asi ani neexistuje....dakujem za odpovede...

darika

Domi,aj ked to nebolo pisane mne,ale musim reagovat,tak sa vopred omluvam.Nie je dobre,ze sa stresujes a mas strach,ze sa nieco stane.Babatko to neskor bude citit,ze si stresovvana.Uzivaj si tehotenstvo,tes sa,ved si si to tak priala,tak si to nekaz hlupimi myslienkami.Vychutnavaj si to a nemysli na nic zle.

sisa72

Gratulujem k babätku... ja som čakala 8 rokov než sa mi podarilo otehotniet..A viem čo to pre človeka znamená..bolo to strašné.. každý mesiac som čakala kedy to bude.. a ked som videla nejaké babätko bolo mi strašne.. strašne luto prečo práve ja nemôžem otehotnieť..

Domi20

moniqa87...ahoooj, prepác, ze tak neskoro písem ale bola som na dovolenke a len dnes som prisla...tak to je super, ze cakás bábätko, a v kolkatom týzdni si??? ja som v 5tom..a velmi sa tesím ale zároven aj bojím, ze sa nieco stane..... ach jaj

etinkava

som tučná po pôrode ale ani predtým to nebola žiadna sláva,hlavne nohy mám silné lýtka stehná aj zadok neprimerane k postave pás mám štíhly mam 1,5 ročného syna ktorý je hyperaktívny ak zaspí tak oddychujem alebo upratujem.nemám nikoho na opatrovanie k malému takže posilnovna nepripadá do úvahy sama nemám pevnú vôlu prinútit sa cvičit malý ma vyčerpá. mam rada sladké snažím sa ale nejde to a čínsku kapustu nemôžem jest každy den poradte čo robiť dakujem

hope

baby zelam krasne a stastne tehotenstvo, aj pri tych rannych nevolnostiach nezabudajte ze konecny vysledok je maly "velky" zazrak. moj pride na svet v septembri a na tie co zavidia a pisu to co pisu sa vykaslite, najlepsi liek je IGNORACIA. Vela stastia.

xixixi4

to čo za primitív to tu napísal...maximálne trápny človek si

Babenky prajem Vám aby Vám to vyšlo a aby ste mali zdravučké a krásnučké detičky a aj celý život...
a takých primitívov si nevšímajte

moniqa87

Domi20, ak si tu ozvi sa... aj ja som prave zistila, ze som tehotna, len este musim ist za doktorom, mali by sme sa spolu skontaktovat, urcite to budeme spolu lepsie vsetko prezivat....

darika

Domi,no vidis,niekedy sa clovek moc snazi a zbytocne obava.teraz by si si mohla kupit vitaminy pre tehotne maminy,obsahuju vsetko,co telo aj malinke v brusku budete potrebovat.Davajte si na seba pozor a prajem krasnu dovolenku.