nespravodlivost a velmi velká túzba...

Príspevok v téme: nespravodlivost a velmi velká túzba...
Domi20

strasne moc závidím mamickám, ktoré majú deticky a tesia z nich.... je to velmi krásne, mat taký malý poklad doma a pozerat sa ako rastie....velmi túzim po bábätku...a s priatelom sa on snazíme uz nejakých 8 mesiacov... a stále nic..stále príde tá zlá neocakávaná menstruácia...nechápem, preco zeny, ktoré deticky nechcú ich majú...a tie co po nich velmi túzia ich nemôzu mat...je to nespravodlivé.... a je mi to velmi lúto...uz som sa snazila stále nato nemysliet a uzívat si milovanie...ale stále nic....nechápem preco to nejde, som si myslela ze je to také jednoduché ale NIE JE...Som mladá a zdravá a stále to nechce príst...teraz ideme s priatelom na dovolenku pri more...a dúfam, ze tam sa to podarí....a ked nie.... tak budem z toho zase hotová ako vzdy...uz som zúfalá... neviete niekto ako ,,zarucene" otehotniet???? to asi ani neexistuje....dakujem za odpovede...

jajaaa

Vypadla som odtial, kde este funguje moralka, nie som proti sexu, nie som ani puritanka, ale toto je ciste sebectvo, v prvom rade treba mysliet na dieta. Nema pravo prist do rodiny? Je dokazane, ze deti zijuce v manzelstve su ovela spokojnejsie ako dieta dvoch zijucich nadivoko. Za cias tvojej babky sa o takych hovorilo ako o prespankach. A papier je dolezity, ale to pochopis az potom, ked ta priatel popyta o ruku, dovtedy mozes hovorit len o cistej teorii. Tak sa spamataj, prezi a potom tu mozes mliet.

moniqa87

jajaaaa, sa spamataj, odkial si vypadla?

pokial viem aj za cias mojej babky bolo velmi beznym javom, ze nevesta bola tehotna, tak o com tu melies? dolezita je laska a nie papier

jajaaaa

Dalsie nemanzelske dieta? Kurnik, zeny, to sa vam nezda cudne, ze si vas chlap ani nechce zobrat? Co to je za nova moda otehotniet s priatelom? To sa nechajte rovno nbuchat na diske neznamym chlapom. Je to to iste. Preto si o zenach myslia chlapi, ze sme slepice. Mnohe z vas su.

hope

Domi20 neboj sa zvladnes to, ine zvladli aj ty to zvladnes. ako RADA pise este malo skusate, mne povedal lekar ze zacne volaco robit az po 2rokoch, dovtedy uz budes stastnou maminou.
super cvicenia, aj ja som ich cvicila, su nielen dobre nato aby zena otehotnela, ale celkovo uvolnia svalstvo a napate telo. Odporucam.

rada

Prestaň to tak veľmi chcieť a príde to. Nemysli na to, miluj sa so svojím priateľom s radosťou a s láskou- potom bude dieťatko počaté z lásky a vtedy to príde. O neplodnosť sa jedná až vtedy ak sa nedarí počať dieťatko min. 1 rok.

Domi20

hope.........dakujem....len neviem ci to zvládnem nato stále nemysliet...uz som sa aj snazila ale nejde mi to...tak dúfam, ze na dovolenke nato nebudem mysliet a budeme si uzívat teplo a more...a snád to vyjde...aa hej, poslem priatela na to vysetrenie...snád to bude dobré

hope

Ahoj Domi20, ja som mala take iste myslienky ako ty pred par mesiacmi, nedarilo sa nam skoro 2roky, moc som nato myslela, aj na dovolenkach. skus robit veci ktore si predtym vobec nerobila, ja osobne som zmenila poziciu v praci, zacala som s priatelom chodit do posilky a vravim si, kedze menim poziciu, teraz nepotrebujem stresy kebyze otehotniem, vobec som nato nemyslela, do toho este skola kedze si robim nadstavbu a ani som si neuvedomila ze mi vlastne ta menstruacia meska tyzden :-) ked som prisla k lekarovi, ten sa len pousmial a povedal mi ze som v 8tt. teraz sme v 24tt a budeme mat chlapceka. tak sa nestresuj, a podari sa. mimochodom, moj drahy bol na spermiograme 2x, ked isiel druhy krat tak to mal lepsie ako po prvy krat. priatelovi to povedia vlastne hned, odporucam to vysetrenie este pred dovolenkou, a potom sup do toho. uzite si dovolenku.

hope

Ahoj Domi20, ja som mala take iste myslienky ako ty pred par mesiacmi, nedarilo sa nam skoro 2roky, moc som nato myslela, aj na dovolenkach. skus robit veci ktore si predtym vobec nerobila, ja osobne som zmenila poziciu v praci, zacala som s priatelom chodit do posilky a vravim si, kedze menim poziciu, teraz nepotrebujem stresy kebyze otehotniem, vobec som nato nemyslela, do toho este skola kedze si robim nadstavbu a ani som si neuvedomila ze mi vlastne ta menstruacia meska tyzden :-) ked som prisla k lekarovi, ten sa len pousmial a povedal mi ze som v 8tt. teraz sme v 24tt a budeme mat chlapceka. tak sa nestresuj, a podari sa. mimochodom, moj drahy bol na spermiograme 2x, ked isiel druhy krat tak to mal lepsie ako po prvy krat. priatelovi to povedia vlastne hned, odporucam to vysetrenie este pred dovolenkou, a potom sup do toho. uzite si dovolenku.

Lavronne

Psychika zohrava velmi dolezity faktor co sa tyka tehotenstva. Preto sa nenahaj potlacat negativnimi myslienkami a zufalo sa snazit otehotniet. Ma to presne opacny ucinok.
Taktiez by som poporucil aby sa tvoj partner podrobil urologickemu vysetreniu pri ktorych vam povedia rychlost spermii.
Ak je pohyblivost mala, urolog mu predpise tabletky na zrychlenie spermii.
Dufam, ze vies ,ze otehotniet sa nie je dobre pokusat kazy den? Treba mat aspon 3dni pauzu, aby sa vytvorili plnohodnotne spermie na pocatie.
Dalej, najlepsou polohou na otehotnenie je misionarna poloha, kde zena po sexualnom akte si zaklony nohy aspon na 10 min.