nespravodlivost a velmi velká túzba...

Príspevok v téme: nespravodlivost a velmi velká túzba...
Domi20

strasne moc závidím mamickám, ktoré majú deticky a tesia z nich.... je to velmi krásne, mat taký malý poklad doma a pozerat sa ako rastie....velmi túzim po bábätku...a s priatelom sa on snazíme uz nejakých 8 mesiacov... a stále nic..stále príde tá zlá neocakávaná menstruácia...nechápem, preco zeny, ktoré deticky nechcú ich majú...a tie co po nich velmi túzia ich nemôzu mat...je to nespravodlivé.... a je mi to velmi lúto...uz som sa snazila stále nato nemysliet a uzívat si milovanie...ale stále nic....nechápem preco to nejde, som si myslela ze je to také jednoduché ale NIE JE...Som mladá a zdravá a stále to nechce príst...teraz ideme s priatelom na dovolenku pri more...a dúfam, ze tam sa to podarí....a ked nie.... tak budem z toho zase hotová ako vzdy...uz som zúfalá... neviete niekto ako ,,zarucene" otehotniet???? to asi ani neexistuje....dakujem za odpovede...

tužba

Nemysli si stále na to.Ked sa štresuješ nepodarí sa ti.Nám sa nedarilo nikdy ked sme išli na to s tým,že chceme bábo.Ked sme malovali,boli sme unavené ani nás to nenapadlo že sa nám to podarí.Zostala som v tom.Teraz už máme 2 dcérky.Už máme svoj vek,vžy sa zasmejeme ked si na to spomenieme.Už nikdy nebudeme malovať a veľké upratovanie robiť?

Domi20

jeej, dakujem....dúfam, ze si tú dovolenku vázne uzijeme...a ked prídeme domov, tak zistíme, ze sme si spolu s oddychom priniesli aj dovolenkový ,,darcek"...

HMMMMMMMM

hlavne relaxuj a vyhod si tieto myslienky z hlavy.v mnohych pripadoch prave taketo napatie/a tuzba/zhorsuju sance na otehotenie.ked pises ze si zdrava, tak asi ste uz/obaja/boli vysetreni odbornikom??prajem krasnu dovolenku, uzi si DOVOLENKU NA PLNO a mozno po dovolenke zakratko zistis ze si v tom:-)))