nespravodlivost a velmi velká túzba...

Príspevok v téme: nespravodlivost a velmi velká túzba...
Domi20

strasne moc závidím mamickám, ktoré majú deticky a tesia z nich.... je to velmi krásne, mat taký malý poklad doma a pozerat sa ako rastie....velmi túzim po bábätku...a s priatelom sa on snazíme uz nejakých 8 mesiacov... a stále nic..stále príde tá zlá neocakávaná menstruácia...nechápem, preco zeny, ktoré deticky nechcú ich majú...a tie co po nich velmi túzia ich nemôzu mat...je to nespravodlivé.... a je mi to velmi lúto...uz som sa snazila stále nato nemysliet a uzívat si milovanie...ale stále nic....nechápem preco to nejde, som si myslela ze je to také jednoduché ale NIE JE...Som mladá a zdravá a stále to nechce príst...teraz ideme s priatelom na dovolenku pri more...a dúfam, ze tam sa to podarí....a ked nie.... tak budem z toho zase hotová ako vzdy...uz som zúfalá... neviete niekto ako ,,zarucene" otehotniet???? to asi ani neexistuje....dakujem za odpovede...

hope

Domi20 - tak to je super, blahozelam, ani si dlho nemusela cakat, krasa. len si davaj na seba pozor, oddychuj a papaj velmi vela ovocia a zeleninky. potom daj vediet termin. vela stastia.

Domi20

práve som volala s doktorooom...a potvrdil mi tehotenstvoo....velmi sa tesíííím... :-)) dakujem babyyy :-) ste zlaté

jatymi12

Domi veľmi sa s tebou teším....My by sme tiež chceli bábätko, ale nedarí sa nám...Dúfam, že všetko dopadne dobre a dávaj si na seba pozor.
Držím Ti palce a nič si nerob z tých rečí. Len som tak trochu prečítala tieto príspevky ale som z toho zhrozená ako sa vadia pre hlúposti. Ty máš svoj vek a svoj rozum. Ked ti niekto povie že si mladá a nerozvázna, tak to by som si ja myslela skôr o dievcati ktoré otehotnie a ide na potrat, ale ty chces mat dietatko a chces sa on dobre starat...Tak ti prajem vela štastia a aj tvojmu priatelovi...Och kiezby to aj nám vyslo....
A vy ostatné dievcatká...Nehádajte sa...Treba sa usmiat a ked nesúhlasím s niekim, tak mu to napíste ale neodsudzujte...no ved ale to sme my baby vsak - vieme sa poriadne rozcertit :-) vsetkým pekný den

Domi20

dakujem vám baby....dúfam, ze to potvrdia aj krvné výsledky...tesíím sa...len mám teraz strach...dúfam, ze bude vsetko v poriadku...

Domi20

robila som si 3 teh. testy...a vsetky 3 mi vysli pozitíívne..dnes som bola u gynekologa a ten mi zobral krv...tak som zvedaváá..waaa

vera23

skutočne, kolka hlupost drieme v niektorych ženach....
teraz sa tu zase bude prejednavat neplodnost žien z dovodu že sa napiju vody z vodovodu,ktora obsahuje stopy po HAK???
neskutočne!alebo o tom že HAK je totalne neškodna zaležitost?alebo o čom vlastne ?
kajla a ty si presvedčena o tom,že vodu ktrou piješ z vodovodu maš absolutne mrtvu?isto, je kontrolovana a obsahuje len povolene mnozstva nechcenych latok.ale nie sme tu chemici ani žiadni odbornici na čov-ky,takže to nechame tak a ti všetci čo popisali tie članky do odbornych časopisov a knih,tym by mali pobrat tituly.HAK uživa miliony žien na svete aj ked niektore nie su presvedčene o jej spolahlivosti o nežiaducich učinkov ale to aj miliony ludi fajči a tiež to ospravedlnuju všetkym možnym.
a takto by sme mohli debatovat do nekonečna.niekto tu niečo napiše a niekto to chce zase vyvratit ze je to nezmysel.ale kto ma pravdu?su to skutočne nezmysly?
nuž kiežby sme boli všetci zdravi a na nikoho z nas nevplyvala tato doba hekticka.kiežby sme nikto nepocitovali na vlastnej koži nasledky chemie v ovzduši ani v zemi.

vera23

nikto učeny z neba nespadol,tak sa to tušim hovori.ani ja som nikdy nepočula o tom uhyne ryb kvoli stopam HAK v našich vodach.a priznam s a,zdalo sa mi to neuveritelne.ale ,dala som si to do vyhladavača a prekvapivo je tisic clankov a dokumentov a študii o tom.
naozaj netreba osočovat ludi za ich nazory,najprv si prečitajme a vyhladajme cosi o tom čomu neverime skor ako začneme uražat.
a potom ešte čosi o tom sexe pri menzese.
za prve ak niektora žena tuži po dietatku a nejaky lekar jej poradi aby to vyskušala aj počas menzesu,verte že urobi všetko preto aby dosiahla svoje tehotenstvo.ak neverite neboli ste v takej situacii bez ohladu na vek.
za druhe,ja osobne s anecitim nijak špinava a vdaka ze nemam žiadne bolesti ani nejake mimoriadne silne krvacanie.ale viem že v afrike aj v australii žiju kmene,kde ženu počas menzesu zatvaraju do stanov o min rozmere,nosia jej tam stravu a ona tam vykonava všetky svoje potreby počas celej menštruacie.je izolovana od všetkeho a od všetkych.nechcem tu teraz pisat o tom ,že to ich zvyk a aj o inych zvykoch,chcem poukazat na to,že je to primitivny kmen a predsa sa to tym ženam nepači,ale co už.ak sa tychto zvykov nezučastnia vyhodia ich z osady.
a u nas je to podla niekotrych podobne,ak nerobis veci tak ako oni ,tak si neni normalna.