nespravodlivost a velmi velká túzba...

Príspevok v téme: nespravodlivost a velmi velká túzba...
Domi20

strasne moc závidím mamickám, ktoré majú deticky a tesia z nich.... je to velmi krásne, mat taký malý poklad doma a pozerat sa ako rastie....velmi túzim po bábätku...a s priatelom sa on snazíme uz nejakých 8 mesiacov... a stále nic..stále príde tá zlá neocakávaná menstruácia...nechápem, preco zeny, ktoré deticky nechcú ich majú...a tie co po nich velmi túzia ich nemôzu mat...je to nespravodlivé.... a je mi to velmi lúto...uz som sa snazila stále nato nemysliet a uzívat si milovanie...ale stále nic....nechápem preco to nejde, som si myslela ze je to také jednoduché ale NIE JE...Som mladá a zdravá a stále to nechce príst...teraz ideme s priatelom na dovolenku pri more...a dúfam, ze tam sa to podarí....a ked nie.... tak budem z toho zase hotová ako vzdy...uz som zúfalá... neviete niekto ako ,,zarucene" otehotniet???? to asi ani neexistuje....dakujem za odpovede...

Mimi323

Domi,
tak velmi dobrý je Wild yam, pupalka, Damiana Dong quai, všetky tieto doplnky davaju hormony doporiadku. Tiež by si mala jesť kyselinu listovu a Zinok selen, vit.C a probiotika by mal jesť každý.

Domi20

saja...ja viem ako sa robia deti..ale co nechápes ze sa to nedarí? ja som myslela, ze ci nebrali nejaké vitamíny alebo tak...ale fajn, s tebou sa uz babit nebudem...nemá to význam...asi ti CHYBA CHLAP..ty zatrpknutá krava..maj sa

saja

Ivanka,za 10 rokov si spomen,co si tu teraz napisala a pouvazuj ci spis s mladymi,ci ta manzel bije atd atd.Vtedy budes uz dost vyzreta na to,aby si sa urazala a porovnavala zmyslanie zeny s komplexom.Ty si zavisla na svojom muzovi a preto opakujes veci,ktore on riesi.Ale niekedy im malo rozumies,a ani si neuvedomis co za sprostost to moze byt co si tu napisala.Takze ti RADIM,NECHAJ MANZELOVU PRACU JEMU.A ked,tak nech to tu napise on,.Mozes nieco popliest a byt na smiech.

SAJA

Ivanka-to hlupa nebolo myslene,ze nie si studovana,alebo neovladas,pretoze aj cigani vedia na husle,ale nevedia nic ine...len tie bludy co tu ty pises o HAK-u z vody,to mi ani moja dcera nauveri.
A co sa tyka tej Domi,tak zalozit temu s tym,aby jej niekto poradil ako otehotniet,tak uz to je proti zdravemu rozumu.Sa cudujem,ze jej tu nenapisal chlap,ze ju pride on...Uz 12 rocne dievcatka vedia ako otehotniet.A mam 2 kamaratky,ktore mali 35 a skusali 3-5 rokov.A maju deti.Ale decku nebudem pisat ako otehotneli.Ked tu napise to iste po 3 rokoch skusania v jej 25 a hore,tak jej aj ja napisem nieco rozumnea ako otehotneli uz o nieco skusenejsie a zodpovednejsie.A nie decka,ktore povedia,ze maju vztah od 17-tich.To su tie deti...A decko ani nepochopi o com tu pisu ostatne/i.

ivanka_83

to musi mat kazdy nieco prezite, aby mohol mat dieta?aha
technecius neviem co je čov.no asi sme sa nepochopili
sarah-ano.mam problem s gramatikou.obcas ma na to niekto upozorni
hlupa a pekna?hrala som na husliach v orcheste-husle-najtazsi nastroj
chodila do matematickej, vyhrala par olympiad
mam umelecku skolu.mozno mi nejde gramatika a jazyky.zato viem navrhnut, urobit strih a usit to.a este aj dobre predat.ano.dobre sa podcenuje cez net...
pekna-mam strie na celom bruchu po porode.ano som pekna
nemam vlastny nazor?ano.partnera milujem.stotoznujem sa s nim.to je asi normalne po tolkych rokoch vztahu.kazdopadne moje informacie nemozem podlozit nejakymi dokazmi.pretoze moje info je odomna z druhej ruky.niesom odbornik.len sa snazim laicky laikom vysvetlit moznu pricinu...nieje normalne byt mlady a nemoct mat deti.ale az po roku treba zajst za odbornikom..

ivanka_83

sarah parker mas praudu.vzda cakam, ze ma niekto upozorni.mam problem s gramatikou.neviem ci je to tym ceskom alebo co.no mozem ti napisat, ze panboh vzal inde pridal-hrala som na husle a v orchestri, chodila na umelecku a vystavovala.mam navrhaarsku skolu.polroka pred otehotnenim som zostala doma a teraz ma maly uz 17 mesiacov.do prace nepojdem, pretoze chcem poskytnut synovi to najlepsie do 5 rokov-ale budem robit z domova.nemysslim si, ze zeny nemaju svoj vlastny nazor.ale ked zijem s partnerom 5 rokov a milujem ho, diskutujeme spolu, bavime sa o jeho praci.to je normalne.samozrejme, ze ja mam vzdy informace z druhej ruky, pretoze niesom odbornik.odbornim som v inom.navrhy, konstrukcie, zhotovenie sablon, strih, usitie.to k odevu.kazdy sme dobry v niecom inom.ja to vytvarne.iny napr jazyky-tak v tom som tatar.a este som chodila do matematickej a vyhrala par olympiad.a hele.skoncila som ako maminka na materskej.a som stastna.
k tej krase.vraj som pekna.ale ano.ja som spokojna so sebou.sice mam len 162 cm.este 3 kila nadvahu-uz som dala dole 17 kilo.mam strie na celom bruchu-caka ma plastika..mam strie na nohach a prsiach-nejak podozrivo miznu.niesom ziadna topmodelka.ale vazne nechapem niektore reakcie.
bohuzial zbytky liekov su vo vode.a kto tvrdi, ze voda je ok,je bud ten kto profituje zo svojich reci, alebo proste clovek nevzdelany..
technecius neviem co je čov

Domi20

panča takze ja napádam ludí? asi si si neprecítala vsetko a kto zacal, ja som bola normálna ale ona ma zacala urázat ze som chorá a neviem co...takze sa uvedom...je nepotrebujem nikoho napádat, a zalozila som tútú tému, pretoze som sa chcela poradit ako otehotniet a nie aby som pocúvala reci, ze som mladá a neviem co vsetko..nemajú právo ma súdit, pretoze je to môj zivot a vôbec ma nepoznajú...takze tak....

panča

nesil to tak..mozno prave preto sa Vam nedari. Mas 20, to je naozaj malo a 8 mesiacov pokusov tiez nie je nejaka maxi doba.Je zbytocne napadat ludi za ich nazory a rady...zalozila si tuto temu, lebo si o ne mala zaujem, ci nie ?
Su veci medzi nebou a zemou, ktore my (ludia nevyriesime) -ale su veci, na ktorych mame odbornikov.Tak navstivte lekara a budete mudrejsi. Ale inak zo srdca vam prajem, aby sa Vam zadarilo

Domi20

aa nejaká si ale múúdra...neni si psycholog??? ked hned súdis ludí a ani ich nepoznás?? ale fajn...naco mi tu teda vypisujes? ja som neni na teba vôbec zvedavá...ok??? sa asi doma nudís ty...lebo o mne vôbec nic nevies a ani o mojom priatelovi...tak sa nestaraj....a ja ho do nicoho nenútim a ci si uzil mladost?? moja zlatá, ani nevies kolko má rokov...tak za zobud...a daj mi svätý pokoj