Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Meskanie menstruacie

Príspevok v téme: Meskanie menstruacie
Jose

Cawte, mojej priatelke, uz to bude skoro tyzden meska menstuacia. Pri sexe sme pouzivali kondomy, vsetko v poriadku nepretrhli sa a ani nijak sa neposkodili. Teraz preziva take obdobie ze uz dlho si nevie najst pracu takze mozno stres, a este aj pocas leta trpi alergiou na pel. Minuly mesiac mala menstruaciu da sa povedat na 29-30 den a tento mesiac stale nic. Nemoze to byt aj tym ze sme sexovali v 22-24 den cyklu a ze by aj to oneskorilo cyklus? PLs poradte, alebo nejake skusenosti napiste ,lebo uz neviem co si mam mysliet a zacinam stresovat ze co ak sa nieco "prihodilo". Inak som nespozoroval ze by sa nejako zmenilo jej spravanie okrem toho ze je znudena z toho vysedavania doma ked neni roboty,ziadne zavrate co nastavaju ked je zena v tom, proste ja uz neviem si to vysvetlit, prosim o rady. DIKI

dancaBB

urcite neni tehotna..opakujem po stykrat..nemoze byt tehotna ked ste mali cez cely sex kondom a nepretrhol sa..zazraky sa zatial nedeju...boze uz to pochopte ludia...a uz vobec to nesuvisi s tym kedy ste sexovali..to je kravina..asi to ma zo stresu...a mimochodom priznaky tehotenstva sa neprejavuju po tyzdni, minimalne po dvoch..aj to je zriedka..to neni ako v telenovele ze niekto sexuje a na druhy den mu je zle a uz dobre ze nema brucho...

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Meskanie menstruacie - Fórum - ZDRAVIE.sk