Aka je pravdepodobnost otehotnenie, ked...

malicqaa

ja som tu pisala uz pred dvomi tyzdnami....no a teraz sobotu sme pili na chate a nedelu som vracala...a vcera mi nebolo nic,normalne som pila pivo... a dnes mi nejak zle je a som akurat vracala...a bola som sa opalovat moze to byt z toho??

sisa72

ak si mala normalny menzes ako inokedy tak si tehotná neni.. ja som tehotná bola a trochu som špinila ale to neboli normálne kramy.. test by ti určite vyšiel pozitivny.. nestresuj sa .. nič to neznamena ked trvaju dlhšie..ja som nemohla otehotniet 8 rokov test som si robila hned ako mi meškali kramy.. a vždy bol negatívny.. myslím že tie testy su spolahlivé

popoluska17

Čafte baby prosim poradte mi ci je mozne aby som bola tehotna ked mi meskal cyklus teraz ho mam ale uz sa mi predĺžil o nikolko dní, robila som si aj test oba boli negativne ...je nejaka sanca ze som v tom???

sajfina

nechápem kde máte tieto otázky pri sexe,čo tu vypisujete teraz?!!!to akože niki30 ťa vtedy nenapadlo,že by si mu povedala,moj milý najprv sa umy a potom mozme zasa,sak trochu rozumu aj do sexu treba a ochrana asi nikomu nič nehovorí...moje nervy

niki30

Dobrý deň, ja by som sa chcela spýtať, že keď sa do mňa nepustil, ale keď sa urobil tak hneď na to sme mali zase sex tak aka je pravdepodobnosť otehotnenia. Ďakujem. A pritom som mala neplodne dni.

tip

Nie ze nech mlada berie tabletky, ale nech si pekne mlady pan kupi ochranu. Naco si bude dievca nicit zdravie tabletkami a dopovat sa umelymi hormonmi, ked ma prirodzene a moze byt rada, ze jej hadam spravne funguju.

kolok8

Ďakujem Vám za rdy a pripomienky ale chvalabohu plany poplach dnes jej dosli kramy som stastny len nevem kam mam podarovat ten test co som kupil rano:D:D:D ale neva dakujem este raz XD