Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vazny kozny problem

Príspevok v téme: Vazny kozny problem
lencocka

Kedysi som sem o tom pisala. Zmierit som sa zmierila, ale to co sa mi deje s kozou je nieco nezvycajne. Dermatolog mi kedysi na brade omylom spravil vypukle jazvy, lenze problem je v tom, ze pod tymi jazvami sa mi robia hnisave vredy, ktore nemozu vyhnisat. celu bradu mam opuchnutu a bolavu, boli ma pri jedeni aj ked spim sa zobudim na bolest. Najhorsie je, ze mi nevedia pomoct ani ini dermatologovia. zacinam sa bat, aby som nedostala zapal az do kosti,viem posudit, co je este ako tak dobre a co je uz vazny problem. bojujem s tym treti rok, co mi to tak dokaslal a zaniesol mi tam infekciu. keby to nebol clovek zo vzdialenejsej rodiny tak ho zazalujem, lebo mi to vyrazne ovplyvnuje zivot (ziadne slnko) atd...myslim, ze keby sa to stalo v zahranici, neexistuje, aby to cloveku nejako nenahradili. Vsetko si financujem sama a nie je to malo. Lenze ja uz neviem, co mam robit a ked vam viacero derm. povie, ze si nevedia rady, tak zacinam byt zufala. Potebujem nejake rady.

RNG

Skus google.sk alebo cz, urcite ho najdes na svetovom Google.com
Inac je v surovom ananase, to je ta zlozka, z ktorej cpie(stipe) jazyk.
Ja jem ananas kazdodenne, aspon par kuskov. Ale v pripade zapalov beriem klinicky odporucenu davku v kapsuliach, na ktoru by som musel zjest pol ananasu kazdy den.
Curcumin dostanes v korenarskom oddeleni(Kurkuma, turmeric, zlte korenie)
2 lyzicky denne je dostatocna davka proti zapalom.
(Inac pouziva sa v curry a na farbenie horcice)

RNG

Inac na zmiernenie zapalov je plno protizapalovych ako napr curcumin, dumbier, boswelicka kyselina, davky 1-2 gramy. Protizapalove su samozrejme aj vsetky enzymi, lebo odstranuju toxiny a splodiny z tela, ktore su pricina zapalov a histaminovych reakcii. Z lepsich spomeniem bromelain(2 x 600 GDU, 1.5 hodiny pre3d jedlom) alebo serrapeptaza 3x 60 000 jednotiek, tiez pred jedlom

lencocek

inak co sa tyka horm.profilu mam ho super, ziadne problemy s akne by nemali byt, ale pravda je ze som mala dole streptococa a kvasinky...cistim sa uz hodnu chvilu, zatial ziadne vysledky...
Dakujem za rady...stale cakam na vysetrenie partnera...
len toto sa bude mozno musiet riesit chirurgicky

- mira

Oblasť brady je miesto, kde sa prejavujú problémy v pohlavnom systéme. Vredy signalizujú že pohl. orgány máš zanesené. Ak sú vredy zapálené, je zápal i v pohl. systéme. Je potrebné, aby si zmenila stravu z dôvodu, aby sa zastavilo zanášanie odpadu do orgánov. Odpad vzniká pre túto oblasť zo živočíšnych potravín, vrátane vajec a syrov. Ak je i zápal, ten vznikne pridaním jednoduchého cukru repného, prípadne ovocného alebo mliečneho.
Jedz ľahkú ženskú stravu hlavne zo zeleniny. Doplň ju obilninami dobre domäkka uvarenými nerafinovanými a trochou strukovín a semienok. Nejedz zatiaľ nič pečené, suché a tvrdé. Solenie silne obmedz.
Recepty pozri na
makrobiotika.aspone.cz
Po čase a zlepšení môžeš trochu ovocia a rýb.
Takto sa prečistíš, i keď to chvíľu potrvá, oplatí sa to. Predídeš vážnym problémom.

RNG

Pripadne brat aj nejake antimikrobialne , najma selen, zinok, probiotika, to radim kazdemu a pripadne oreganovy olej a roztok GSE, lebo znacna cast hnisania je prave z plesnovych a kandidovych kultur(teda okrem roznych streptokokov, stafylokokov a podobne.
Nezabudnite si doplnat jod, lebo ten ma ulohy v tele vselikde, od enzymov az po hormony.

RNG

Vredy vznikaju alebo z vonkajsej infekcie, alebo ako dosledok vnutorneho zamorenia.
Vonkajsia infekcia sa da adresovat roznymi antimikrobialnymi(kremy s obsahom zinku, azaleickej kyseliny alebo si namiesas sam s obsahom citricidalu/GSE napr v kokosovom oleji a inych antimikrobialnych.
Pomaha sa ostrekovat aj niekolkokrat denne koloidnou striebornou vodou , na striedacku z roztokom citricidalu.
Ak je zdroj vnutorny, treba zmenit dietu, vynechat vyprazane, tazko stravitelne bielkoviny aspon na cas a precistit si telo silnymi enzymami a tiez dolezite je precistit si pecen protokolom dr Berksona a odtucnit pouzitim lecitinu a calcium D-Glucaratu.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vazny kozny problem - Fórum - ZDRAVIE.sk